realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-614-37j) Cmimi:13 euro/m2

Apartament 2+1 me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te Tiranes. Pozicionohet ne katin e XIII-te te banimit, ne nje nga ndertesat me cilesore ne qytet. Me nje siperfaqe prej 190....

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-614-31j) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, ne nje nga zonat me te preferuara. Pozicionohet ne buze te rruges kryesore, shume prane Sheshit Wilson, dhe afer me qendren e Tiranes si dhe ...

Apartament rezidencial me qera ne zonen e Saukut, Tirane (TRR-614-28j) Cmimi:3000 euro

Papafingo me qera ne Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te reja ne te dale te qytetit. Kjo rezidence ju siguron cilesi te larte te ndertimit, siguri 24h, administrim si dhe ambjente argetimi: pishine, dhome ...

Apartament 2 + 1 me qera te pallatet Agimi ne Tirane (TRR-614-27b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te pallatet Agimi ne Tirane. Pallati eshte ekzistues dhe ka mundesi per parkim makine prane pallatit. Ai ndodhet prane zones se bl...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-614-26b) Cmimi:900 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane optika Roma ne Tirane. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Gjithashtu ndodhet 5 minuta larg qendres s...

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tiranes (TRR-614-24b) Cmimi:300 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e cila ndahet ne sallon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tual...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-614-21j) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, prane zones se Bllokut, Liqenit Artificial, dhe rrugeve qendrore te Tiranes. Pozicionohet ne katin e IV-rt te ba...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-614-20b) Cmimi:600 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri mbrapa Bar ”La Voglia” ne Tirane. Pallati ofron ashensor dhe administrim. Ai ndodhet 5 minuta larg qen...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-614-18j) Cmimi:400 euro

Apartment 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te re dhe te zhvilluar vitet e fundit. Shume prane Liqenit Artificial, Kopshtit Botanik dhe Autostrades se re Tirane-Elbasan. Apartamenti po...

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-614-13j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, ku ofrohen supermarket, dyqane, lokale, banka, vende per te pushuar, si dhe shume fasilitete te tjera. Pallati mundeson ...

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-614-11b) Cmimi:500 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 – kateshe prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Vila eshte e pajisur me pishine dhe ky apartament ka hyrje me vete. ...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-614-10b) Cmimi:700 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ne zonen e bllokut ne Tirane. Pozicioni I shtepise eshte mjaft I mire: prane shume rrugeve kryesore, parkut te Tir...

Apartament per shitje prane liqenit ne Tirane, (TRS-101-44)
Tirane,Albania

Tirane, apartament 2+1. -Kompleksi i apartamenteve zhvillohet ne 2-k...

Cmimi:1700

Property Details >

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi, mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-45)
Tirane,Albania

Tirane, apartament 2+1, (mbrapa shkolles Harry Fultz -Shitet apartam...

Cmimi:Okazion

Property Details >

Apartament 3+1 ne shitje tek Kalaja ne Vlore, (VLS-101-5)
Vlore,Albania

Apartament i ri te Kalaja ne Vlore 131.25m2, a large living and dini...

Cmimi:900 /m2

Property Details >

Apartament ne shitje tek ish Farbrika e Orizit ne Vlore , (VLS-101-6)
Vlore,Albania

Shitet Apartament 2+1. Njesi rezidenciale me siperfaqe 104 m2 dhe 23...

Cmimi:400 /m2

Property Details >

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7)
Vlore,Albania

. -Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome,...

Cmimi:Okazion-Deal

Property Details >