realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-314-45j) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te njohura ne Tirane, ne nje lagje te qete dhe qe siguron te gjitha fasilitetet. Shume prane rruges Myslym Shyri, qendres se Tir...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-44j) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera fillim te rruges Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne te nje vile, me siperfaqe 70m2. Hapesirat jane te shperndara ne sallon ndenje dhe ngrenje, aneksin e kuzhines, dhome gjumi matrimo...

Apartament luksoz me qera mbi Kopshtin Botanik ne Tirane (TRR-314-41j) Cmimi:1000 euro

Apartament luksoz 2+1 me qera prane Xhamise, mbi kopshtin botanik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, te sapoperfunduar me cilesi te larte. Banesa eshte ne katin e fundit, te V-te te pallatit, me siperfa...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-40j) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera te Spitali Gjerman ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensore. Banesa ka siperfaqe 100 m2 te shperndare ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, dhe tual...

Apartament modern 2+1 me qera mbi Kopshtin Botanik ne Tirane (TRR-314-38j) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Xhamise, mbi kopstin botanik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, te sapoperfunduar me cilesi te larte. Banesa eshte ne katin e III-te te pallatit me siperfaqe totale 110 m2....

Apartament 2+1 per qera atek Libri Universitar ne Tirane , (TRR-314-36a) Cmimi:700

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur duke ofruar te gjithe komoditetet e nevojshme per te jetuar, 2 ashensor, kamera sigurie 24 ore, parking nento...

Apartament 2+1 me qera afer Bllokut ne Tirane, (TRR-314-33a) Cmimi:900

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri shume te mirembajtur dhe shume modern. Ndodhet shume afer me zonen e Bllokut, Sheshin Wilson dhe Parkun e Madh te Tiranes.Me nje ...

Apartament 2+1 me qera tek Libri Universitar ne Tirane , (TRR-314-32a) Cmimi:1200

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri shume te mirembajtur dhe shume modern. Ndodhet shume afer me zonen e Bllokut, Sheshin Wilson dhe Parkun e Madh te Tiranes.Me nj...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-314-31b) Cmimi:600 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne zonen e ish bllokut. Avantazhi I ketij apartamenti eshte se ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te zhvilluar t...

Apartament 2 + 1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-314-29b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane Ambasades Amerikane. Me nje siperfaqe prej 100 m2 ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-28j) Cmimi:850 euro

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 165 m2. Hapesira eshte e shperndare mjaft mire ne sallon te madh ndenje, dhome ngrenje-gatimi, korri...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRR-314-19b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 4 – kateshe. Me nje siperfaqe prej 125 m2 kemi sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ba...

Apartament 2+1 ne shitje ne qender te Tiranes , (TRS-1113-46)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet mba...

Cmimi:125.000

Property Details >

Apartament 1+1 per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-1113-47)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartame...

Cmimi:400 euro

Property Details >

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-1113-48)
Tirane,Albania

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ...

Cmimi:1700 euro

Property Details >

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-1113-49)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:130.000

Property Details >

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane , (TRR-1213-1)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350

Property Details >