realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kėrko Gjithēka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Prona ne Velipoje

Truall dhe shtepi druri per shitje ne vijen e pare te plazhit te Velipojes , (VLS-1213-1) Cmimi:130.000 €

Shitet toke dhe shtepi druri ne bregdetin e Velipojes. Toka pozicionohet ne Pulaj te plazhit te Velipojes, vija e pare bregdetare, zone e studiuar me master plan per ndertesa 2 kateshe. Toka gezon statusin truall pavaresisht se mbi te eshte ndert...

Toke per shitje afer plazhit te Velipojes, Shkoder, (VLS-412-1) Cmimi:90 €/m2

Toke per shitje ne plazhin e Velipojes ne Shkoder me dokumenta pronesie te regullta me siperfaqe 2200 m2. Pozicionohet ngjitur me shtepine e udheheqesave dhe me largesi ...

Fark Ridge, Truall ne Farke, Tirane, Shqiperi
Tirane,Albania

Kjo ėshtė njė nder tė paktat parcela tė mbetura te Komunės sė Farkės...

Cmimi:150 eu per/sqm

Property Details >

Per SHITJE, Truall ne gjirin me te bukur te Rivieres Shqiptare | 7.8HA (PPS-1001)
Porto Palermo,Albania

Kemi ne dorezim 7.8 Ha truall ne bregun me te bukur te Shqiperise. N...

Cmimi:Negotiable

Property Details >

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001)
Qeparo,Albania

Per Shitje kemi nje truall 10,000m2 ne Qeparo, Himare. Eshte prone e...

Cmimi:3,500,000€

Property Details >

Apartamente ne Tirane per SHITJE ose QERA | Kodra e Diellit | 400-800€/Muaj (TRR-1015)
Tirane,Albania

Ky eshte pallati me cilesor tek Kodra e Dillet, deri me sot. Shtri...

Cmimi:400-800€/Month

Property Details >

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 )
Dhermi,Albania

Projekti me i ri i vendosur ne Kallam-Dhermi, rruges ku fillon te zb...

Cmimi:155.876 EU

Property Details >