realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kėrko Gjithēka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Prona ne Gjiri Lalzit

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit, (GLS-213-2) Cmimi:1500 €/m2

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit Vilat variojnė nė disa tipe, me 3 dhoma gjumi, gjysmė tė veēuara, dhe me 4 dhoma gjumi, tė veēuara. Kemi 5 tipe...

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur ne Shqiperi, (GLS-213-1) Cmimi:1200 €/m2

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur ne Shqiperi. Resorti ndodhet ne plazhin e Gjirit te Lalzit. Ndėrtesat dhe peizazhet nė tė gjithė re...

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres, (GLS-1212-1) Cmimi:30 €/m2

Toke per shitje te Gjiri i Lalzit, ne fshatin Rrotulla.  Me nje siperfaqe prej 6000 m2 dhe me letra te rregullta hipotekore. Ndodhet ne buze te rruges kryesore ...

Hotel per shitje ne Gjirin e Lalzit vetem 100 m nga deti, (GLS-612-1) Cmimi:550.000 €

Shitet hotel ne plazhin e Gjirit te Lalzit, vetem 100 m nga deti. Hotel funksional 2-katesh me leje ndertimi 4-katesh. Kati i pare restorant, i dyti hotel me 8 dhoma te ...

Truall ne shitje tek Gjiri i Lalzit ne Durres, (GLS-101-1) Cmimi:27 €/m2

Shitet truall ne zonen bregdetare te Gjirit te Lalezit ne Durres.Prona ka nje siperfaqe totale prej 196.000 m2. Mund te shitet komplet ose e ndare gjithmone ne varesi te mar...

Vile 2 kateshe ne shitje ne Tirane (TRS-413-67)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Me si...

Cmimi:300.000 euro

Property Details >

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-513-1)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i zi ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:350 €

Property Details >

Ambjente zyrash me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Zog te Zi ne Tirane (TRR-513-2)
Tirane,Albania

Ambjent zyrash me qera ne Tirane.  Ambjentet ndodhen ne katin ...

Cmimi:7 euro/m2

Property Details >

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-513-3)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartam...

Cmimi:1200 euro

Property Details >

Apartament lukzos me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-513-4)
Tirane,Albania

Apartament luksoz me qera ne Tirane. Apartamenti ofron nje si...

Cmimi:2000 euro

Property Details >