realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Prona ne Gjiri Lalzit

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit, (GLS-213-2) Cmimi:1500 /m2

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit Vilat variojn n disa tipe, me 3 dhoma gjumi, gjysm t veuara, dhe me 4 dhoma gjumi, t veuara. Kemi 5 tipe...

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur ne Shqiperi, (GLS-213-1) Cmimi:1200 /m2

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur ne Shqiperi. Resorti ndodhet ne plazhin e Gjirit te Lalzit. Ndrtesat dhe peizazhet n t gjith re...

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres, (GLS-1212-1) Cmimi:30 /m2

Toke per shitje te Gjiri i Lalzit, ne fshatin Rrotulla.  Me nje siperfaqe prej 6000 m2 dhe me letra te rregullta hipotekore. Ndodhet ne buze te rruges kryesore ...

Hotel per shitje ne Gjirin e Lalzit vetem 100 m nga deti, (GLS-612-1) Cmimi:550.000

Shitet hotel ne plazhin e Gjirit te Lalzit, vetem 100 m nga deti. Hotel funksional 2-katesh me leje ndertimi 4-katesh. Kati i pare restorant, i dyti hotel me 8 dhoma te ...

Truall ne shitje tek Gjiri i Lalzit ne Durres, (GLS-101-1) Cmimi:27 /m2

Shitet truall ne zonen bregdetare te Gjirit te Lalezit ne Durres.Prona ka nje siperfaqe totale prej 196.000 m2. Mund te shitet komplet ose e ndare gjithmone ne varesi te mar...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1213-57j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 euro

Property Details >

Apartament 2 + 1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1213-50)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartame...

Cmimi:350 Euro / muaj

Property Details >

Apartament 1 + 1 me qera prane Albtelekomit ne Tirane (TRR-1213-51b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartame...

Cmimi:250 euro / muaj

Property Details >

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-214-23)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti ndodh...

Cmimi:46.000 euro

Property Details >

Apartament 2 + 1 ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRS-1213-58b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartame...

Cmimi:1350 euro / m2

Property Details >