realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -319m2
mimi - 15/m2
Lloji i prones -Vile

Shitet ose jepet me qera vile ne rr.e Kavajes (TRS-1016)

Mbi nje siperfaqe prej 319 m ne mes te rruges se Kavajes, eshte rikostruktuar nje Vile qe nga themeli. Kjo ndertese qe fill mbas restaurimit nuk ka banuar njeri, eshte vene per shitje, ose dhenieje me qera. Duke qene se kjo toke eshte ne dore te familjes Vaqarri qe prej 112vjetesh perben nje siguri absolute.

319 m eshte siperfaqe e perbashket,


136m eshte siperfaqe banimi per te 2 katet, ku ngjyra e bardhe dhe blu dominon qe larg.


100m nje kopesht dimeror i  shtruar dhe i mbuluar ne menyre moderne,


151m eshte oborr i gjelberuar me rrugica te shtruara deri ne rrugen kryesore te Kavajes.


Vila eshte e paisur me foni, kabell interneti si dhe kabell televiziv.


Qera: 15 Euro m, I diskutueshem


Shitje:5.000Euro m me te gjitha investimet.Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Vile per shitje ne rrugen e Elbasanit, vetem 3 km nga Tirana , (TRS-712-3)
Tirane,Albania

Villa pr shitje n Rrugn e Elbasanit, vetm 3 km nga qendra e Tira...

Cmimi:2500 /m2

Property Details >

Dyqan per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-712-4)
Tirane,Albania

Shitet ambjent per dyqan ne rrugen Irfan Tomini, tek shkolla 26 Nent...

Cmimi:38.000

Property Details >

Toke per shitje ne Berzhite, Tirane , (TRS-712-5)
Tirane,Albania

Shitet toke ne fshatin Berzhite vetem 16 km nga qendra e Tiranes. ...

Cmimi:30 /m2

Property Details >

Apartament 2+1 me qera tek Stadiumi Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-712-5)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Fai...

Cmimi:1000

Property Details >

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRS-712-6)
Tirane,Albania

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Mine Peza, afer Komisariatit nr 3 ne...

Cmimi:89.900

Property Details >