realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -50-120 m2
mimi - Okazion-Deal
Lloji i prones -Apartament

Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101)

Shiten apartamente tek Fresku, nje kompleks pallatesh ne afersi te reapartit ushtarak ne komunen Dajt.
Siperfaqe te ndryshme ku mund te zgjidhni apartamentin qe ju pershtatet, punime teper cilesore me sistem ngrohje,termoizolim, dritare dopjo xham. Kompleksi i pare i ketyre perfundon ne shtator 2012 dhe pjesa tjeter ne 2014.

Kontakto info@realestate.al per cmimin.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit, Tirane (TRS-313-44)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit ne Tirane. Toka ka nje...

Cmimi:3.000.000 EUR

Property Details >

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-313-45)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti pozi...

Cmimi:800 euro

Property Details >

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri, afer Bllokut ne Tirane, (TRR-313-46)
Tirane,Albania

Bulevardi Bajram Curri, pran Bllokut, jepet me qera nj apartament ...

Cmimi:400

Property Details >

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-47)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. A...

Cmimi:1000 Euro

Property Details >

Apartament per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-48)
Tirane,Albania

Apartament per zyra ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane....

Cmimi:1500 euro/m2

Property Details >