realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
mimi - 75.000
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRs-312-16)

Apartament per shitje ne rruga Mine Peza, mbrapa gjimnazit Qemal Stafa. Me nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjare. Me nje stil te vecante dhe plot shije ne mobilim dhe cdo detaji te vogel te kesaj shtepie. Perbehet nga nje korridor i hapur ku te con direkt ne dhomen e ndenjes e cila eshte e bashkangjitur me guzhinen duke patur akses direkt ne 2 dhomat e gjumit. Shitet plotesisht i mobiluar me shije dhe prakticitet. Apartament i mbushur me drite natyrale dhe me nje orientim veri-jug, ndodhet ne katin e peste  te ketij pallati ekzistues me mundesi shtese kati i gjashte . E  pajisur me hipoteke ku ju jep mundesine e kredise me ane te saj.

 Cmimi 75.000 i diskutueshem.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 2+1 ne shitje te rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1013-15)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Ti...

Cmimi:900 euro/m2

Property Details >

Godine 5-kateshe ne shitje te Mali i Robit, Kavaje (GLS-1013-1)
Golem,Albania

Godine 5-kateshe ne shitje te Mali i Robit, Durres. Godina eshte nd...

Cmimi:450 euro/m2

Property Details >

Apartament 2+1 me qera ne fillim te Komunes se Parisit ne Tirane , (TRR-1013-17)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:400

Property Details >

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1013-19)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti poz...

Cmimi:350 euro

Property Details >

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1013-20)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. A...

Cmimi:50.000 euro

Property Details >