realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
mimi - 75.000
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRs-312-16)

Apartament per shitje ne rruga Mine Peza, mbrapa gjimnazit Qemal Stafa. Me nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjare. Me nje stil te vecante dhe plot shije ne mobilim dhe cdo detaji te vogel te kesaj shtepie. Perbehet nga nje korridor i hapur ku te con direkt ne dhomen e ndenjes e cila eshte e bashkangjitur me guzhinen duke patur akses direkt ne 2 dhomat e gjumit. Shitet plotesisht i mobiluar me shije dhe prakticitet. Apartament i mbushur me drite natyrale dhe me nje orientim veri-jug, ndodhet ne katin e peste  te ketij pallati ekzistues me mundesi shtese kati i gjashte . E  pajisur me hipoteke ku ju jep mundesine e kredise me ane te saj.

 Cmimi 75.000 i diskutueshem.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-414-43b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Property Details >

Vile 3 kateshe me qera prane Tirana East Gate, TEG ne Tirane (TRR-414-44j)
Tirane,Albania

Tripleks me qera ne rezidencen Colombo 2 ne Tirane. Vila ndodhet ne...

Cmimi:2000 euro

Property Details >

Vile per shitje ne zonen e plazhit te Golemit ne Kavaje , (GLS-412-3)
Golem,Albania

Vile per shitje ne zonen e Golemit ne Kavaje. Vila pozicionohet pran...

Cmimi:150.000

Property Details >

Dyqan per shitje te Unaza e Re ne Tirane (TRS-414-45b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne...

Cmimi:1200 Euro / m2

Property Details >

Apartament 2+1 ne shitje prane qendres Globe ne Tirane (TRS-414-47b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartame...

Cmimi:800 Euro / m2

Property Details >