realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Sarande
Siperfaqja -50-160 m2
mimi - 28,000-75,000
Lloji i prones -Apartament

Apartamente per SHITJE ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1005)

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 katesh me garazh. Punimet mbarojne ne Janar 2012. Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti, dhe plazhi eshte me pak se 2 minuta ne kembe larg.

Apartamentet e Disponueshem:

1 Cope: Garsonjere | 50 m2 | ballkon te madh | kati 4 | 28,000
1 Cope: 1+1 me 1 banjo | 69 m2 | ballkon te madh | kati 1 | 43,000
1 Cope: 1+1 me 1 banjo | 76 m2 | ballkon te madh | kati 3 | 47,000
1 Cope: 2+1 me 1 banjo | 100 m2 | 2 ballkone | kati 1 | 60,000
1 Cope: 2+1 me 1 banjo | 100 m2 | 2 ballkone | kati 4 | 65,000
1 Cope: 2+1 me 2 banjo | 119 m2 | ballkon te madh | kati 1 | 71,5002
1 Cope: 1+1 me 1 banjo | 160 m2 | 100m2 verande | penthouse | 75,000

Garazh: 10,000/vendi

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Pavarsia ne Vlore , (VLS-101-12)
Vlore,Albania

Shitet apartament me siperfaqe totale 112.1 m2 nga keto siperfaqe e ...

Cmimi:Okazion-Deal

Property Details >

Garsoniere per shitje ne Sarande prane hotel Butrintit, (SRS-101-1)
Sarande,Albania

Sarande,Garsionere ne shitje, Kanali i Cukes. Apartamenti ndodhen sh...

Cmimi:Okazion-Deal

Property Details >

Apartamente per shitje afer televizionit News 24, ne Shkoze, Tirane, (TRS-101-49)
Tirane,Albania

Zgjidhni apartamentin qe ju deshironi ne nje zone te qete dhe me aje...

Cmimi:550/m2

Property Details >

Apartament me qera afer parkut te Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-101-50)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer liqenit ne Tirane. Perbehet nga 3 dhoma gjum...

Cmimi:600

Property Details >

Apartament per shitje tek '21 Dhjetori' ne Tirane, (TRS-101-51)
Tirane,Albania

Ne nje nga zonat me qeta te Tiranes ne lagjen 21 Dhjetori ndodhet ...

Cmimi:790 /m2

Property Details >