realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithçka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -115 m2
Çmimi - 500 €/m2
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje tek kthesa e Kamzes ne Tirane , (TRS-812-2)

Apartament per shitje ne rrugen Katsriotet tek kthesa e Kamzes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 i perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon-guzhine , banjo dhe ballkon.
Apartmaneti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar dhe me punime shume cilesore. Pozicionohet ne katin e shtate me pamje nga Dajti. Hipoteka ne proces.

Cmimi 500 €/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqtë në facebook!

Hotel per shitje ne Golem,500m nga Shkembi i Kavajes (TRS-101-20)
Golem,Albania

Hotel ne shitje ne nje nga vendet me te populluara per turistet ne G...

Cmimi:2.500.000 €

Property Details >

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-21)
Tirane,Albania

Apartament i ri i mobiluar me hapesire 145 m2 ne nje nga pjeset me t...

Cmimi:550€

Property Details >

Apartamente per shitje ,1+1 ne qytetin e Vlores , (VLS-101-1)
Vlore,Albania

 Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  s...

Cmimi:470 €/m2

Property Details >

Apartament 2+1 ne shitje ne qytetin e Vlores, (VLS-101-2)
Vlore,Albania

Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  shtepin...

Cmimi:470 €/m2

Property Details >

Dyqane per shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-3)
Vlore,Albania

Dyqane per shitje ne qender te Vlores tek lagjia Pavarsia afer Parku...

Cmimi:1500 €

Property Details >