realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kėrko Gjithēka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -....
Ēmimi - 1500 €/m2
Lloji i prones -Vile

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit, (GLS-213-2)

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit
Vilat variojnė nė disa tipe, me 3 dhoma gjumi, gjysmė tė veēuara, dhe me 4 dhoma gjumi, tė veēuara. Kemi 5 tipe vilash :
1.    Vila Coco (1a) – 400m2 parcela / 229m2 hapėsira bruto
2.    Vila Marilyn (2a) – 215m2 parcela / 163.1m2 hapėsira bruto
3.    Vila Audrey (3a) – 215m2 parcela / 164.3m2 hapėsira bruto
4.    Vila Brigitte (4a) – 215m2 parcela / 157.6m2 hapėsira bruto
5.    Vila Sophia (6a) – 215m2 parcela / 166m2 hapėsira bruto
Ato janė dizenjuar nga arkitektė tė cilėt kanė fituar disa ēmime dhe janė inspiruar nga Shtėpi plazhi moderne.
Sejcila vilė do tė jetė e ndritshme dhe e bollshme, do tė ketė pishinėn personale, kopshte, parking dhe mė e rėndėsishmja do tė jetė njė vėnd I mrekullueshėm pėr familjet qė tė kalojnė pushimet e tyre verore.
Nėse keni dėshirė tė pyesni pėr ēmimet, lutemi tė na kontaktoni dhe ne do t’ju dėrgojmė njė brochure online me ēmimet, afatet e dorėzimit dhe shėrbimet eksluzive pėr pronarėt e vilave.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqtė nė facebook!

Apartament 2+1 me qera ne fillim te Komunes se Parisit ne Tirane , (TRR-1013-17)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:400 €

Property Details >

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1013-19)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti poz...

Cmimi:350 euro

Property Details >

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1013-20)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. A...

Cmimi:50.000 euro

Property Details >

Apartament 2+1 ne shitje te Pazari i Ri ne Tirane (TRS-1013-21)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:1050 euro/m2

Property Details >

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1013-22)
Tirane,Albania

Apartament 3+1me qera prane Doganes se Tiranes. Apartamenti shtrihe...

Cmimi:450 euro

Property Details >