realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2
mimi - 105.000 euro
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-413-11)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII dhe te fundit te nje pallati te ri.
Me siperfaqe 140 m2, banesa eshte e shperndare ne sallon ndenje te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 banjo dhe korridor.
Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkohore.
Uje dhe drita 24h. Mundesi parkimi dhe shfrytezimi te tarraces.
Ambjentet jane te pajisura me kondicioner, dhe dritaret jane dopioxham qe mundesojne qetesine e nevojshme. Ballkonet ofrojne pamje relaxuese te pyllit.
Do te mund te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme per te jetuar.

Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor. 


Cmimi: 105.000 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-214-18)
Tirane,Albania

Dyqan me qera mbi Qytetin Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje...

Cmimi:1000 euro

Property Details >

Apartament 4+1 me qera per zyra ne Tirane (TRR-214-19)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti pe...

Cmimi:8 euro/m2

Property Details >

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane , (TRS-214-20b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia nd...

Cmimi:65 000 Euro

Property Details >

Apartament 1+1 per shitje prane liqenit Artificial ne Tirane (TRS-214-21b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia nd...

Cmimi:74.000 Euro

Property Details >

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zologjik i Tirane , (TRS-214-22b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apa...

Cmimi:94 000 Euro

Property Details >