realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -40 m2
mimi - 85.000 euro
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan ne shitje prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane (TRS-413-48)

Dyqan ne shitje perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 40 m2.
Hapesira perfshin dhe tualet brenda. Punimet e brendshme jane te reja dhe cilesore.
Sistem qendror ndricimi. Dyqani ofron dhe ambjent perpara.
Mundesi te mira reklamimi te biznesit tuaj. I pershtatshem per market, autoshkolle, klinike, zyre, lokal etj.

Cmimi: 85.000 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament per shitje ne fillim te rruges se Don Boskos ne Tirane , (TRS-213-32)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. A...

Cmimi:95.000

Property Details >

Apartament me qera 2+1 prane Zogut te Zi, Tirane (TRR-213-33)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. ...

Cmimi:400 euro

Property Details >

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur ne Shqiperi, (GLS-213-1)
Gjiri i Lalzit,Albania

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur n...

Cmimi:1200 /m2

Property Details >

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit, (GLS-213-2)
Gjiri i Lalzit,Albania

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit ...

Cmimi:1500 /m2

Property Details >

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-213-34)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te kullat e ish Ekspozita Shqiperia Sot. ...

Cmimi:500 euro

Property Details >