realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -88 m2
mimi - 160.000 euro
Lloji i prones -Apartament

Apartament luksoz ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-713-8)

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar ne nje stil luksoz dhe teper komod.

Siperfaqja prej 88 m2 eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndjenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi, garderobe, 2 banjo dhe korridore.

Ne cmim banesa perfshin cdo mobilje dhe aksesor te nevojshem, te nje kualiteti te larte.

Ne te do te gjeni: pajisje cilesore te kuzhines, pajisje hidrosanitare, kabine dushi me hidro masazh, sistem qendror inverter, dritare me triple xham termik, grila, panel diellor, TV, oxhak dekorativ, etj.

Apartamenti eshte i orientuar nga jugperendimi dhe eshte plot drite.

Dritaret ju ofrojne ajer te paster dhe pamje shume te bukur te qendres se Tiranes e zonave perreth.

Gjithashtu, ju mund te blini dhe te shfrytezoni tarracen.

 

Cmimi: 160.000 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 3+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane , (TRS-214-12b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apar...

Cmimi:87 000 Euro

Property Details >

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-214-13b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Aparta...

Cmimi:500 Euro

Property Details >

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-214-14)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Banesa ndod...

Cmimi:500 Euro

Property Details >

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-214-15j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Apartament...

Cmimi:450 euro

Property Details >

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane , (TRR-214-16b)
Tirane,Albania

Apartament  2 + 1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. A...

Cmimi:500 Euro

Property Details >