realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kėrko Gjithēka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Apartment per shitje ne Tirane

Apartament 2 + 1 per shitje prane fushes se Ali Demit ne Tirane (TRS-714-38b) Cmimi:87.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati eshte I termoizoluar dhe ka ndertim teper cilesor e modern. Prane tij jane ndertuar dhe ...

Apartament 2 + 1 per shitje prane Casa Italia ne Tirane (TRS-714-30b) Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Allaman Dervishi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri te mbikalimi prane Casa Italia. Pallati ka punime teper cilesore dhe eshte I pajisur me garazhd per parkim ma...

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Don Boskos ne Tirane (TRS-714-28b) Cmimi:56.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te ne nje kompleks pallatesh prane Don Boskos. Pallati eshte ndertim I vitit 2000 dhe eshte I pajisur me ashensore. Ka nje siperfaqe...

Apartament 2 + 1 ne shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane (TRS-714-24b) Cmimi:45.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen 3 – Deshmoret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 – te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron administrim, ashensore dhe ka garazhd per makina. Shtep...

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRS-714-23b) Cmimi:105.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ndertuar ne vitin 1998. Pallati eshte I pajisur me ashensore dhe eshte vetem 7 m larg rruges kryesore te Myslym Shyr...

Apartament 1+1 ne shitje te Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-714-21j) Cmimi:60.000 euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e III-te te banimit, me siperfaqe totale 73.6 m2. Hapesirat jane te organizuara mjaft mire ne sallon ndenje, aneks kuzhine, dhome gjumi, ballkon, ...

Apartament 2 + 1 ne shitje ne Bllokun Gintash ne Laprake ne Tirane (TRS-714-20b) Cmimi:95.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane bllokut Gintash ne Laprake ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallatit prane rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 e cila ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 1 + 1 ne shitje prane Ali Demit ne Tirane (TRS-714-15b) Cmimi:54.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ne Tirane. Pallati ndodhet buze rruge ne nje lagje shume te qete. Ai ofron siguri, administrim dhe ashensore....

Apartament modern per shitje 3 + 1 ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-714-9b) Cmimi:140 000 Euro

Apartament modern 3 + 1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje residence banimi te ndertuar vitet e fundit ne Tirane. Residenca I ploteson te gjitha kushtet per te bere nje jetese sa me te r...

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-614-39b) Cmimi:85.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues ne Tirane. Pallati ofron mirembajtje dhe ai ndodhet brenda unazes se vogel se Tiranes, vetem pak metra larg saj. G...

Apartament 2+1 me qera ne prane Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-314-48b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane. Apartame...

Cmimi:400 Euro

Property Details >

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-314-52j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:300 Euro

Property Details >

Apartament 3+1 per shitje te Komuna e Parisit ne Tirane , (TRS-314-51b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apar...

Cmimi:900 Euro / m2

Property Details >

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-314-53j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Avantaz...

Cmimi:300 Euro

Property Details >

Dyqan ne shitje prane Viles Gold ne Tirane (TRS-314-54j)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Dyqani ndodhet...

Cmimi:2000 euro/m2

Property Details >