Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente per Shitje ne Shqiperi

Apartament per shitje tek Ministria e Puneve te Jashtme ne Tirane , (TRS-1112-15) Cmimi:60.000 €

Apartament per shitje 2+1 ngjitur me Ministrine e Jashtme ne Tirane. Ndertim i vitit 89 , ne katin e gjashte me siperfaqe 77.2 m2 e perbere nga sallon, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 per shitje tek Libri Universitar ne Tirane , (TRS-1112-2) Cmimi:1700 €/m2 + 700 €/m2

Apartament 2+ 1 , Kati I pare banimi ( i dyti nga toka), per shitje Siperfaqja 126 m2 shtepia , + 38 m2  veranda Me hipoteke,me certificate pronesie. Sis...

Apartament per shitje ne Skele, Vlore, (VLS-1012-2) Cmimi:49.000 €

Shitet Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhine, tualet dhe ballkon me pamje nga deti...

Apartament per shitje tek Ministria e Puneve te Jashtme ne Tirane , (TRS-1012-14) Cmimi:1250 €/m2

Apartment per shitje ne Bulevardin Zhan D’Ark, afer Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane. Apartamenti ka siperfaqe prej 103 m2 dhe shpendahet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 b...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane, (TRS-1012-11) Cmimi:1300 €/m2

Apartament per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit  ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 136 m2 dhe pozicionohet ne katin e dhjete te ketij pallati. Perbeh...

Apartament per shitje mbrapa shkolles Sabaudin Gabrani ne Tirane, (TRS-1012-8) Cmimi:800 €/m2

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, mbas shkolles Sabaudin Gabrani. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2, e projektuar si 1+1 dhe e modifikuar ne 2+1. P...

Apartament 2+1 per shitje mbrapa Universitetit Europian ne Tirane, (TRS-1012-7) Cmimi:800 €/m2

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, mbas Universitetit Europian te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77 m2, e projektuar si 1+1 dhe e modifikuar ne 2+1. ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane , (TRS-1012-6) Cmimi:1000 €/m2

Apartament per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet pak metra larg gjimnazit Partizani. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m2 dhe perbehet nga soxhiorno, 2 dho...

Apartament 1+1 per shitje ne Tirane te Re, Tirane , (TRS-1012-5) Cmimi:47.000 €

Shitet apartament 1+1 ne Tirane te Re. Pozicionohet ne Blv.Bajram Curri, kompleksi Jon, ndertim i vitit 2006. Pallati ne gjendje shume te mire, apartamenti ka nje siperfaqe prej ...

Apartament per shitje tek Shallvaret, rruga Reshit Collaku, (TRS-101-88)
Tirane,Albania

Apartament per shitje tek rruga Reshit Collaku tek Shallvaret. Me si...

Cmimi:190.000 €

Bar-Restorant per shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite, (RRS-913-1)
Rreshen,Albania

Bar Restorant ne shitje ne qytetin e Rreshenit. Siperfaqja totale e...

Cmimi:300.000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-913-15)
Tirane,Albania

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodh...

Cmimi:1300 euro

Apartament 1+1 ne rrugen Suljeman Pasha,ngjitur me rrugen Fortuzi ne Tirane, (TRR-101-89)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha, me siperfaqe 74 m2 perb...

Cmimi:250 €

Apartament 1+1 ne rrugen Fortuzi, afer shkolles 'Jeronim De Rada', (TRR-101-90)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek rruga Fortuzi afer shkolles ‘Jeronim De Rada’...

Cmimi:220 €