Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente per Shitje ne Shqiperi

Apartament 2+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-213-48) Cmimi:68.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati ekzistues me siperfaqe 88 m2. Apartamenti perfshin 2 dhoma eksistuese, dhe nje dhome shtese. Banesa ofrohet e mobiluar, pershtatur si dhome n...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane(TRS-213-46) Cmimi:50.000 euro

Apartament 1+1 ne shitje Brenda Unazes se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues. Me siperfaqe 53 m2, apartamenti ka sallonin te b...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-213-41) Cmimi:150.000 Euro

Apartament ne shitje te Medreseja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin IV te nje pallati eksistues. Me siperfaqe 59 m2, apartamenti eshte i shperndare ne 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRS-213-35) Cmimi:80.000 euro

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Partizani. Apartamenti ndodhet ne katin IV te nje pallati te ri, me siperfaqe 104 m2. Me orientim lindje-perendim, apartamenti es...

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur ne Shqiperi, (GLS-213-1) Cmimi:1200 /m2

Prenotoni dhe ju nje apartament afer detit ne resortin me te bukur ne Shqiperi. Resorti ndodhet ne plazhin e Gjirit te Lalzit. Ndrtesat dhe peizazhet n t gjith re...

Apartament per shitje ne fillim te rruges se Don Boskos ne Tirane , (TRS-213-32) Cmimi:95.000

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 101.9 m2 me nje shperndarje perfekte duke ju dhene hapesirat e duhura cdo pje...

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRS-213-30) Cmimi:87.000

Apartament ne shitje ne zonen Komuna e Parisit, tek zyrat e Sigmes. Apartamenti pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati ne gjendje shume te mire. Me nje siperfaqe te brend...

Apartament per shitje ne rrugen Teodor Keko, Tirane (TRS-213-27) Cmimi:70.000 euro

Apartament per shitje te Unaza e Re ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II e nje pallati te ri me siperfaqe 98 m2. Apartamenti perbehet nga salloni i bashkengjitur me kuzhi...

Apartament 1+1 per shitje perballe Kompleksit Vizion + ne Tirane , (TRS-213-26) Cmimi:850 /m2

Apartament 1+1 per shitje perballe kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Kompleksi Eurovini eshte i ndertuar ne menyre cilesore dhe me materiale me standart te larte duke ...

Apartament 1+1 per shitje mbas Hotel Ferrarit ne Don Bosko, Tirane , (TRS-213-25) Cmimi:48.000

Apartament 1+1 per shitje mbarapa Hotel Ferrarit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te pallatit TID ne Don Bosko. Ka nje hapesire pre 68 m...

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko ne Tirane, (TRS-213-8) Cmimi:52.000 �

Apartament 2+1 per shitje tek kullat e Arabit ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe me nje shperndarje perfekte ofron sallon te bollshem, kuzhine, 2 ...

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit, Tirane (TRS-113-23) Cmimi:1100 euro/m2

Apartament per shitje perballe gjimnazit Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati 9katesh me nje siparfaqe prej 65 m2. Ai perbehet nga dhoma, salloni, ...

Ambient zyre me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-118-34L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-218-16d)
Tirane,Albania

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Kompleksin Panorama ne Tirane, (TRR-118-35d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Apartame...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-118-38L)
Tirane,Albania

Apartament dupleks ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-118-36L)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozic...

Cmimi:900 Euro