Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente per Shitje ne Shqiperi

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-412-5) Cmimi:45.000 €

Apartament modern ne zonen e Freskut ne Tirane, afer ajrit te paster dhe qetesise. ...

Apartament ne shitje tek '21 Dhjetorit' ne Tirane, (TRS-412-4) Cmimi:42.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Vace Zela afer 21 Dhjetorit. Me siperfaqe totale prej 55 m2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. I rregulluar...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRs-312-16) Cmimi:75.000 €

Apartament per shitje ne rruga “Mine Peza”, mbrapa gjimnazit “Qemal Stafa”. Me nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje am...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane , (TRS-312-10) Cmimi:46.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndre Mjeda afer 21 Dhjetorit. Me siperfaqe totale prej 59 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. I rregulluar dhe i rinovua...

Apartamente per shitje tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRS-312-6) Cmimi:750 €/m2

Ndertese 5 kateshe ne ndertim afer liqenit te thate ne Tirane. Ndodhet ne nje kodrine te vogel te rrethuar nga pemet e ullinjeve. Ketu mund te gjeni apartamente te siperfaqe...

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko, Tirane (TRS-312-1) Cmimi:57.000 Euro

Apartament per shitje ne Don Bosko, pallatet Hawai ne Tirane Me nje sip...

Apartament per shitje afer Liqenit Artificial te Tiranes, (TRS-212-10) Cmimi:1000 €/m2

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, afer Liqenit Artificial. Ne katin e peste ten je ndertese te sapoperfunduar me pamje nga liqeni. Pronari i keti...

Apartament 2+1 per shitje rruga H.Myshketa ne Durres, (DRS-212-1) Cmimi:55.000 €

Apartament per shitje ne Durres, me siperfaqe 80 m2 ju ofron soxhiorno, sallon, 2 dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe I punuar me finess...

Apartamente per shitje ne nje kompleks te ri ne Vlore, (VLS-212-2) Cmimi:600 €/m2

Nje kompleks i ri ne Vlore ju ofron 3 apartamente per shitje me permasat •&...

Apartament 1+1 per shitje tek Uji i ftohte ne Vlore , (VLS-212-1) Cmimi:60.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne Vlore. Apartamenti ka nje siperfaqe perej 87 m2 dhe ndodhet ne kati e 5 te nje pallati te ri me ashensor tek  Uji i Ftohte ne Vlore.Apartam...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Deliu, ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-212-6) Cmimi:105.000 €

Apartament modern afer restorant Fresku ne Tirane, afer ajrit te paster dhe qetesise. I mobiluar teresisht dhe me nje ndricim perfekt, cdo gje e punuar me shume kujdes dhe m...

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane , (TRS-212-1) Cmimi:190.000 €

Shitet, ambient me siperfaqe 140 m2, me hipoteke, pallati 13 katesh, prane Arshives se Shtetit, ...

Garsoniere me qera mujore prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-27E)
Tirane,Albania

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-918-28d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Aparta...

Cmimi:500 Euro

Zyre me qera prane zones se ish Parkut te Autobuzave, ne Tirane (TRR-918-29E)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Auto...

Cmimi:320 Euro

Dy apartamente 2+1 dhe 1+1 per shitje prane Qendres Kristal ne Tirane (TRS-918-30L)
Tirane,Albania

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane Ndodhen ne...

Cmimi:185.000 Euro

Toke per shitje ne fshatin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-1E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje ne rrugen Hoxha ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalz...

Cmimi:43.440 Euro