Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente per Shitje ne Shqiperi

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-519-26L) Cmimi:138.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Bulevardit Zogu I. Ofon siperfaqe totale prej 128.2 m2 dhe siperfaqe te brendshme 115 m2 te organizuar ne sallon seb...

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-519-22L) Cmimi:117.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Qendres se Tiranes. Ofron siperfaqe totale prej 123.86 m2 dhe siperfaqe te brendshme 97.46 m2 te organizuar ne dhome...

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Plazhit ne Durres (DRS-519-1S) Cmimi:42.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 55 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te per...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane (TRS-519-10L) Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ri pa ashensor shume prane Spitalit Amerikan 2. Ofron siperfaqe totale prej 85 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 75 m2 te organiz...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRS-419-81L) Cmimi:88.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor, ne krahe te rruges kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 97.5 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuz...

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides ne Tirane (TRS-419-79S) Cmimi:180.000 Euro

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter me mundesi shume te mira per biznes. Ka nje siperfaqe te brendshme 108 m2 e ndare ne apartament 1+1 me...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-419-68T) Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Gener 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103.6 m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 91 m2 te organizuar ne: sallon se...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane (TRS-419-65L) Cmimi:59.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albion Tershalla ne Tirane. Ofrohen dy apartamente per shitje ne katin 3-te dhe te 4-te te pallatit. Ofron siperfaqe te brendshme pej 90 m2 dhe siperfaqe totale 95 m2 te organizuar ne sallon seba...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem (GLS-419-1S) Cmimi:35.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 e organizuar ne nje ambient ndenje me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet dhe ba...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Oxhakut ne Tirane (TRS-419-57L) Cmimi:88.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 122m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 107 m2 te organizua...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-419-49L) Cmimi:86.400 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 108m2 te shperndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-419-44L) Cmimi:110.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 101 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 90.63 m2 te organizuar ne sal...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane (TRR-616-16K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartament...

Cmimi:600 euro

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-616-17b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane (TRR-616-18K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera e rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apart...

Cmimi:400 euro

Apartament 2 + 1 me qera te ETC ne Tirane (TRR-616-19b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:900 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-616-20K)
Tirane,Albania

Apartament  2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apa...

Cmimi:70.000 euro