Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
K├źrko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente per Shitje ne Shqiperi

Apartament 2+1 per shitje ngjitur me Fakultetin e Shkencave te Natyres ne Tirane , (TRS-1214-43a) Cmimi:160.000 Ç

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhet ne katin e XII dhe te fundit te pallatit. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje me vete, 2 dhom...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane , (TRS-1214-42a) Cmimi:176.000 Ç

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 157 m2 ku 119 jane hapesire e brendshme dhe 38 m2 eshte pjese verande. Pje...

Apartament 2+1 per shitje tek Unaza e Re ne Tirane (TRS-1214-41r) Cmimi:500 euro/ m2

Apartament ne shitje ne zonen e Astirit ne Tirane.Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri ne katin e dyte.Banesa ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 te shperndare ne : sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, 2 ballk...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1214-40r) Cmimi:74.000

Apartament per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.Ndodhet ne katin e 6- te nje ndertese te perfunduar ne vitin 2000 ,prane rruges kryesore.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 te shperndare ne: sallon se bashku me kuzhinen, 2 d...

Apartamente moderne per shitje ne Radhime ne dalje te Vlores (VLS-1214-1b) Cmimi:46.500 Euro

Apartamente 2+1 dhe 1+1 per shitje ne bregdetin e bukur te Radhimes. Aktualisht jane 2 pallate te cilat kane apartamente dhe ambjent biznesi per shitje. Njeri prej tyre ka perfunduar plotesisht ndersa ne tjetrin po vazhdojne ende punimet....

Apartament 3+1 per shitje afer shkolles ´┐ŻNaim Frasheri´┐Ż ne Tirane (TRS-1214-35r) Cmimi:129.600 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.Ka nje siperfaqe totale prej 144 m2 te  shperndare ne : sallon te madh,kuzhine  te vecuar, 3 dhoma g...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1214-27r) Cmimi:310.000 euro

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te ri modern buze rruge kryesore.Ka nje siperfaqe totale prej 166 m2 ku 148.5m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 17.5 m2 siperfaqe e per...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane , (TRS-1214-25a) Cmimi:65.000 Ç

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri (celesia te larte) - 5 katesh me ashensor dhe me orientim nga jugu. Te gjitha ambjentet jane te ekspozuara nga dielli dhe ...

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe, ne Tirane (TRS-1214-16r) Cmimi:65.000 euro

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.Ndodhet  ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne rrugen kryesore ne Tirane.Apartamenti ka nje  siperfaqe prej 69  m2 te ndare ne: sallon se bashku  me kuzhinen, dh...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Besim Alla, ne Tirane (TRS-1214-15r) Cmimi:33.000 euro

Apartament per shitje prane Yzberishtit ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, ne ane te rruges kryesore.Apartamenti ka nje  siperfaqe prej 60  m2 te ndare ne: sallon se bashku  me kuzhinen, dhome gj...

Apartament 2 + 1 per shitje ne kompleksin perballe qendres Globe ne Tirane (TRS-1214-13b) Cmimi:153.000 Euro

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh. Kompleksi ju ofron hapesira te gjelberta, lokale te ndryshme, restorante dhe cdo gje qe ju nevojitet ju per...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane , (TRS-1214-10r) Cmimi:55.000 Euro

Apartament 2+1 per  shitje ne zonen  Don Bosko, Tirane.Apartament per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.Ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te re ,ndertuar ne vitin 2007.Banesa ka nje siperfaqe prej 70 m2, te ndare ne...

Ambjent per zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1215-12b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozic...

Cmimi:270 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-1215-13b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:152.500 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRS-1215-14b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Banesa ndod...

Cmimi:1200 Euro / m2

Apartament 1 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1215-15b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. P...

Cmimi:1150 Euro / m2

Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1215-16b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:450 Euro