Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament duplex prane bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-619-49T) Cmimi:1000 Euro

Apartament duplex prane Ish Ekspozites ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 208 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 kate: Kati I pare: sallon ...

Apartament 1+1 me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane (TRR-619-48T) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, dhome gjum...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-619-46L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2-te te nja pallati te ri, prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe prej 140 m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-619-44T) Cmimi:1300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-619-41S) Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet, korridor dh...

Garsoniere me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-619-40S) Cmimi:250 Euro

Garsoniere me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 e organizuar ne ambient te hapur me sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon....

Apartament 3+1 me qera prane zones se Saukut ne Tirane (TRR-619-36T) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 215 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma garderobe, 2 tuale...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-619-34T) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane TEG-ut ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 215 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma garderob...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane (TRR-619-32S) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane Ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 164 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje  dhe ambie...

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-619-30T) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 111 m2 dhe eshte e organizuar ne: s...

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-619-25S) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 150 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Ap...

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-619-24S) Cmimi:330 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi, ne rrugen Mic Sokoli ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar. Ka nje siperfaqe prej 45 m2 e organizuar ne nje sallon, kuzhine, nje dho...

Hotel per shitje ne qytetin e Sarandes , (SRS-101-2)
Sarande,Albania

Hotel ne shitje ne Sarande, me nje stil mesdhetare dhe I dizenjuar m...

Cmimi:900.000 €

Hapesire per dyqan me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-101-80)
Tirane,Albania

Hapesire per dyqan me qera tek rruga Mine Peza. Ka qene nje bar-kafe...

Cmimi:320 €

Vile per shitje afer residences 'Kodra e Diellit, ne Tirane ,(TRS-101-83)
Tirane,Albania

Afer Kodres se Diellit, ndodhet kjo vile e mrekullueshme. Ne nje zon...

Cmimi:400.000 €

Vile per shitje ne rrugen Dora D'Istria, afer liqenit te Tiranes, (TRS-101-84)
Tirane,Albania

Shitet vile afer liqenit artificial te Tirane, rruga Dora D’Istria. ...

Cmimi:350.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane ,(TRR-101-85)
Tirane,Albania

Apartament per shitje tek rruga Abdyl Frasheri, me siperfaqe 134 m2 ...

Cmimi:1800 €/m2