Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane ( TRR-915-28m) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Pozicionohet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 94 m2 ofron: sallon, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet. Dhoma e dyte mund te sherbeje s...

Apartament 3 + 1 me qera ne zonen se Bllokut ne Tirane (TRR-915-27b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Gjithashtu ai pozicionohet ne zonen me qendrore te Bllokut vete...

Apartament dupleks me qera prane stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-915-26d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i organizuar ne 2 kate. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje,...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-915-25b) Cmimi:1200 Euro

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit. Pallati ofron siguri te larte me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. G...

Apartament 1+1 me qera afer Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-915-24k) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Dervish Hima , prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur afer me shume pika kyce te Tiranes. Me nje siperfaqe te brendshme p...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-915-18b) Cmimi:600 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje kompleks te ri pallatesh, prane rruges kryesore. Kompleksi ju ofron kend lojerash per femije, hapesira te gjelberuara, siguri maksimale 24...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-915-13b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues por shume te mirembajtur. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, koridor, tualet...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-915-12d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Don Bosko. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ashensor. Me siperfaqe 115m2 ofron : sallon , kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, depo. Apartame...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-915-7b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues ne krah te rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 70 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor, tual...

Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-915-4a) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne hyrje te Residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri me pamje nga Kopshti Botanik. Me nje siperfaqe te brendshme prej 98 m2 ofron sallon  bashkangjitur ...

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Shallvareve ne Tirane (TRR-915-1b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane parkut Rinia. Banesa ka siperfaqe prej 75 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, bal...

Apartament 2+1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-815-61m) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Musa Karapici ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile. Me siperfaqe 98 m2 ofron sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma, 2 ballkone, 2 tualete. Vila eshte e rrethuar me oborr me gjelberim...

Ambient me qera per zyra prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1118-13E)
Tirane,Albania

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazari...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1118-14L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Restorantit Bujtina e Gjelit ne Tira...

Cmimi:45.000 Euro

Truall dhe shtepi ne shitje ne Fushe Kruje (KRS-1118-1E)
Kruje,Albania

Truall dhe shtepi ne shitje ne Larushk, ne Fushe-Kruje. Trualli ka ...

Cmimi:350.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-1118-15L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. N...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1118-17E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. ...

Cmimi:300 Euro