Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera te Libri Universitar ne Tirane , (TRR-1115-30a) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrygen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katet e siperme ten je pallati te ri, ngjitur me Librin Universitar dhe zonen e Bllokut. Me nje siperfaqe prej 138 m2 ofron sallon ndenje, kuzhi...

Apartament dupleks modern me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1115-29b) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, por pa ashensor. Apartamenti ka verande me siperfaqe 25 m2 dhe banim me siperfaqe prej 204.5 m2 te ndare ne 2 kate si me poshte: ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1115-26K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 106 m2 ofron: dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kuzhin...

Apartament 1 + 1 me qera prane qendres Globe ne Tirane (TRR-1115-22b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges se Kavajes. Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri. Banesa ka nje siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se ...

Apartament 2 + 1 me qera prane ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-1115-17b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 85 m2 te ndare ne sallo...

Apartament 2+1 me qera afer me zonen e Porcelanit ne Tirane , (TRR-1115-16a) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera afer me zonen e Porcelanit ne Tirane, ne rrugen Sadik Petrela. Apartamenti pozicionohet ne katin e shtate dhe te fundit te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2 ofron sallon , kuzhine, ...

Apartament 1 + 1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1115-13b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje kompleks te ri pallatesh, buze rruge kryesore. Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensor. Me nje siperfaqe prej 67 m2 ambjenti...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-1115-2K) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 148 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 garderobe, 2 tualete ...

Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1015-57b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh. Brenda kompleksit do te gjeni hapesira te gjelberuara, siguri me kamera e roje 24-ore, qender tregtare, ...

Apartament 3+1 me qera tek qendra Nobis ne Tirane (TRR-1015-56K) Cmimi:1500 Euro

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati modern. Me nje hapesire prej 163 m2 ofrohet: dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, dhome qe perdoret per hek...

Apartament 1 + 1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1015-55b) Cmimi:250 Euro

Apartament modern me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri maksimale, administrim dhe ashensor. Prane tij do te gjeni bar-kafe, restor...

Apartament 2 + 1 prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1015-52b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane sheshit Avni Rustemi. Banesa ka siperfaqe prej 88 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, t...

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-519-34L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. N...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane. (TRR-519-35T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Apartame...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kinostudios ne Tirane (TRS-519-36S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kinostudios, rrugen Myslym Keta...

Cmimi:60.000 Euro

Zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane (TRR-519-38S)
Tirane,Albania

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1000 Euro

Magazine me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. (TRR-519-39T)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:180 Euro