Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-815-2b) Cmimi:250 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh prane rruges Don Boskos. Kompleksi ofron administrim, siguri dhe vende per parkim makine ne garazhd me pagese ekst...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-715-48m) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 120 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma, 2 ballkone, tualet....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-715-47E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 90 m2 organizohet ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. ...

Apartament 2+1 me qera tek Ekspozita ne Tirane (TRR-715-45m) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 105 m2 ofron : sallon, kuzhine e vecuar, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone d...

Apartament 2 + 1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-715-44b) Cmimi:500 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe pr...

Apartament 1 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-715-40b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne sallon s...

Apartament 1 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-715-39b) Cmimi:200 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzitues buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, tualet dhe korid...

Apartament 2 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-715-34b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te vjeter prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim dhe pozicionohet ne nje lagjet me te vjetera e te qeta te Tiranes. Banesa o...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane (TRS-715-33b) Cmimi:500 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Gridor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, ...

Apartament 2 + 1 me qera prane bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-715-32b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera 24-ore, administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej...

Apartament 1+1 me qera tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-715-31m) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara te qytetit , prane Liqenit Artificial dhe prane te gjitha sherbimeve per nje jete k...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-715-30d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hajdar Hidri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 101 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti eshte i ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1114-20b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndo...

Cmimi:400 Euro

Ambjent per zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1114-46j)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesi...

Cmimi:564 Euro

Apartament 4 + 1 me qera per zyra prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1114-22b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:1.000 Euro

Ndertese 5-kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1114-23j)
Tirane,Albania

Godine 5-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.Ndertes...

Cmimi:7000 euro

Ambjent biznesi me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1114-27j)
Tirane,Albania

Lokal me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Hapesira pozicionohet...

Cmimi:1500 euro/muaj