Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-915-70b) Cmimi:320 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Pallati ka cilesi te larte ndertimi duke ju ofruar siguri, administrim dhe ashensor. Banesa ...

Apartament luksoz me qera siper Kopshtit Botanik, Tirane (TRR-915-66k) Cmimi:1000 Euro

Apartament luksoz me qera siper Kopshti Botanik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje kompleksi te ri pallatesh rezidencial me nje pamje shume te bukur nga Liqeni Artificial. Apartamenti eshte plote drite natyrale dhe me...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-915-64b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit Gjuhet e Huaja. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor te pajisur me karte sigurie. Banesa ka sipe...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-915-62k) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane. Apratamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ne nje hapsire 120 m2 ofrohen: Dhome ndenje , guzhine e ndare, ambjent ngrenie ,dy dhoma gjumi,...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-915-61b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome tjeter ndenje ose studimi, ...

Apartament 2+ 1 me qera te rruga Dervish Hima, Tirane (TRR-915-55k) Cmimi:850 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ambasades Amerikane  dhe stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 120 m2 ofron : Sallon, dhome  ndenje, 2 dhoma g...

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-915-53b) Cmimi:400 Euro

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 88 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi matrimonial...

Apartament 2+1 me qera tek rruga Fortuzi, Tirane (TRR-915-52k) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi ne Tirane  Pozicionohet ne katin e pare te banimin ne nje pallat te ri. Me nje siperfaqe prej 85 m2 e cila perbehet nga 1 dhome gjumi, dhome ndenje, guzhine te madhe, koridor si dhe nje tualet ...

Apartament 3 + 1 me qera prane ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-915-51b) Cmimi:800 Euro

Apartament modern me qera prane Ish-Samsungut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri dhe ne nje nga  zonat me te preferuara te kryeqytetit. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 137 m2 te ndare ne sallon t...

Apartament 2+1 me qera ne Laprake ne Tirane(TRR-915-50m) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 100 m2 ofron: sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, verande, 2 tualete. Apartament...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-915-49d) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Me sipefaqe 120 m2 ofron: sallon, zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon , 2 tualete. Ap...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-915-48b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, ashensor dhe ka cilesi shume te mire ndertimi. Apartamenti ka siperfaqe pre...

Apartament 3 + 1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-816-1b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:650 Euro

Apartament modern papafingo per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-816-2b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-816-3b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-816-4b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane (TRS-816-5b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane. Ndo...

Cmimi:75.000 Euro