Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera tek Qendra Tregtare Ring Center ne Tirane (TRR-219-2L) Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ndertuar se fundmi. Ofron siperfaqe totale prej 175 m2 nga te cilat 45 m2 jane verande dhe siperfaqe te brendshme prej 130 m2 ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal, ne Tirane (TRR-119-37S) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne ne katin e dyte, me hyrje te vecante, te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon ndenje, kuzh...

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-119-35L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 75 m2 te organizuar ne sallon sebsahku me kuzhine, dhome gjumi, tualet, korri...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne Tirane (TRR-119-32S) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 e organizuar: -Sallon sebashku me kuzhinen -2 Dhoma gjumi  -2...

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-119-30L) Cmimi:700 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 94.5 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi se bashku me ven...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-119-28L) Cmimi:850 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkekohore prane  rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 140 m2 organizohet ne sallon sebash...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane (TRR-119-19S) Cmimi:430 Euro

Apartament 2+1 prane shkolles Sabaudin Gabrani ne rrugen Sulejman Pitarka, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te fundit te nje pallati i vjeter. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 e organizuar ne: sallon ndjenje me kuzhine sebashku,...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Mozaikut ne Tirane (TRR-119-18L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore.  Ofron siperfaqe totale prej 62.9 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi...

Apartament 1+1 me qera ne Zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-119-17L) Cmimi:300 Euro

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te vjeter shume prane Sheshit Wilson. Ofron siperfaqe totale prej 67 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet,...

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze, ne Tirane (TRR-119-15S) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Inajete Dumi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe. Ka nje siperfaqe prej 147 m2 e organizuar si meposhte: -Sallon bashke me kuzhine -3 dh...

Garsoniere me qera prane rrugen Siri Kodra, ne Tirane (TRR-119-13S) Cmimi:200 Euro

Garsoniere me qera ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 35.5 m2 te organizuar keshtu: -Dhome ndenje me kuzhine te perbashket,nje tualet ne katin e pa...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-119-12L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 105 m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon dhe kuzhine, 2 dhom...

Apartament 1+1 me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-115-10r)
Tirane,Albania

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Pozicionohet ne ka...

Cmimi:300 Euro

Magazine me qera ne Autostraden Durres - Tirane km 6 (TRR-115-11r)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne Autostraden Durres - Tirane.Magazina ndodhet buz...

Cmimi: 2800 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne Unazen e Re ne Tirane (TRS-115-12r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Mikel Maruli ne Tirane.Pozicionohet ...

Cmimi:43.250 Euro

Apartament 1+1 per shitje perballe KMY ,Yzberisht ne Tirane (TRS-115-13r)
Tirane,Albania

Apartament  per shitje ne rrugen 3 deshmoret ne Tirane.Pozicion...

Cmimi:34.000 euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-115-14r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.Pozicionohet n...

Cmimi:35.000 Euro