Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-915-13b) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues por shume te mirembajtur. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, koridor, tualet...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-915-12d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Don Bosko. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ashensor. Me siperfaqe 115m2 ofron : sallon , kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, depo. Apartame...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-915-7b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues ne krah te rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 70 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor, tual...

Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-915-4a) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne hyrje te Residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri me pamje nga Kopshti Botanik. Me nje siperfaqe te brendshme prej 98 m2 ofron sallon  bashkangjitur ...

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Shallvareve ne Tirane (TRR-915-1b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane parkut Rinia. Banesa ka siperfaqe prej 75 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, bal...

Apartament 2+1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-815-61m) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Musa Karapici ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile. Me siperfaqe 98 m2 ofron sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma, 2 ballkone, 2 tualete. Vila eshte e rrethuar me oborr me gjelberim...

Apartament 2+1 me qera prane Gjykates ne Tirane (TRR-815-57m) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 118 m2 ofron: sallon, kuzhine,zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane (TRR-815-56m) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Donika Kastrioti. Pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 110 m2 ofron : sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualete. Apartamenti eshte i komple...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-815-53b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te ri dhe shume modern te ndertuar kohet e fundit. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. Banesa...

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-815-49b) Cmimi:200 Euro

Apartament me qera prane rruges Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, prane kompleksit Grek. Pallati ofron administrim dhe ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi per makinen ne garazhd. Banesa ka sip...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-815-47b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Pallati eshte shume i mirembajtur duke ju ofruar siguri te larte, administrim dhe ashensor. Apartame...

Apartament 3+1 me qera afer me Stacionin e Trenit ne Tirane , (TRR-815-46a) Cmimi:260 euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri dhe me cilesi te larte ndertimi. Pozicionohet ne kat te 5 te nje pallati me ashensor. Me nje siperfaqe prej 140 m2 ofron sallon...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-915-62k)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane....

Cmimi:800 Euro

Zyre me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-915-63b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-915-64b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:500 Euro

Dyqan me qera prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane (TRR-915-65b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe...

Cmimi:200 Euro

Apartament luksoz me qera siper Kopshtit Botanik, Tirane (TRR-915-66k)
Tirane,Albania

Apartament luksoz me qera siper Kopshti Botanik ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:1000 Euro