Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament modern 3 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-515-39b) Cmimi:1400 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati eshte nje nga modernet ne kete zone dhe ofron siguri maksimale me kamera e roje 24-ore, admi...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-515-36L) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ka ndertim teper cilesor duke ofruar administrim, siguri dhe 2 ashensor. Apartamenti ofron nje siper...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-515-34b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera pjese e nje residence ne Lunder te Tiranes, (TRR-515-30a) Cmimi:1500 Euro

Apartament modern me qera ne nje residence  me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka formen e nje vile mehyrje te vecante dhe me nje siperfaqe totale prej 320 m2 ku 139 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 181 jane si...

Apartament 3+1 me qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-515-29m) Cmimi:1300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 170 m2 ofron : sallon, aneks te vecuar, zone ngrenje, 3 dhoma gjumi, dhome hekuri, zone studio, 2...

Apartament dupleks modern me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-515-27m) Cmimi:3000 Euro

Apartament dupleks 3+1 me qera tek Radio Televizioni Shqiptar, ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te preferuara te Tiranes, prane me Ambasaden Italiane, Ambasaden Amerikane, qendren Tiranes dhe te gjith...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-515-26b) Cmimi:240 Euro

Apartament me qera ne rrugen At Zef Valentini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 4-kateshe prane rruges kryesore dhe zones se Ferlutit. Banesa ka siperfaqe prej 156 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dh...

Apartament 2+1 me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-515-24m) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.Me nje siperfaqe 100 m2 ofron : sallon, zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, verande....

Apartament luksoz me qera ne afersi te Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-515-22a) Cmimi:1000

Apartament luksoz me qera ne Tirane, afer me kopshtin Botanik. Apartamenti eshte pjese e nje residence pallatesh 3 katesh dhe ndodhet ne katin e fundit te njerit prej tyre ne formen e papafingos. Me nje siperfaqe totale prej 220 m2 ku 120 ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane , (TRR-515-21a) Cmimi:500

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti  pozicionohet  ne katin e katert te nje pallati te ri shume afer me ambasaden Amerikane. Me  nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2 te shperndare ne...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-515-19b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje ndertese te re por pa ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe 2 ball...

Apartament 1+1 me qera afer me Ministrine e Arsimit ne Tirane , (TRR-515-18a) Cmimi:300

Apartament me qera ne rrugen Mihal Duri . Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te shume afer me dy rruge kryesore ne Tirane me rrugen e Durresit dhe me rrugen e Kavajes. Me nje siperfaqe te brendshme prej 63 m2 ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-1118-21d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndod...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera te ish fusha e Aviacionit ne Tirane , (TRR-214-32b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Grigor Gjirokastriti ne Tirane. ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-214-33b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane. Apartamenti ndodhet...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-214-36b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Ministrise se Arsimit ne Tirane , (TRR-514-33b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Apartament...

Cmimi:300 Euro