Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-815-44b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri prane Vesa Center. Pallati ju ofron cilesi te mire ndertimi, siguri, administrim dhe ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 14...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi (TRR-815-43b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati eshte i mirembajtur mire dhe ofron administrim e ashensor. Banesa ka siperfaqe te br...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-815-41m) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 80 m2 ofron : sallon, zone ngrenje, kuzhine, dhome gjumi , ballkon dhe tualet. Apartamenti...

Apartament 2 + 1 me qera rruges se Dibres ne Tirane (TRR-815-40b) Cmimi:330 Euro

Apartament me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane zones se Selvies. Pallati ofron administrim dhe ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon ne kuz...

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa Tiranes (TRR-815-39b) Cmimi:600 Euro

Apartament modern me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri te larte 24-ore, administrim, ashensor dhe mundesi per parkim makine ne garazhd ...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-815-30m) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 90 m2 ofron: sallon, zone ngrenje e vecuar, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti es...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRR-815-28m) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Me siperfaqe 60 m2 ofron : sallon, kuzhine, dhome gjumi me garderobe, tualet. Ne ambjentin e brendshem jane bere...

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane (TRR-815-24m) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe totale 156 m2 ofron sallon, kuzhine e vecuar me zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, verande, 2 ballkone, 2 t...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Bosko-s ne Tirane (TRR-815-23m) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Blloku Sizmik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Me siperfaqe 114 m2 ofron: sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 3 tualete, ballkon. Apartamenti mund ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-815-19b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat, prane rruges kryesore. Pallati ofron ashensor dhe administrim. Apartamenti ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon se bashku ...

Apartament 2+1 per qera shume prane me Piramiden ne Tirane , (TRR-815-11a) Cmimi:1500

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane, shume prane me Bulevardin e Deshmoret e Kombit, Kryeminitrine dhe Pirameden. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me pamje te hapur nga pjesa e bulevardit ...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-815-9m) Cmimi:400 Euro

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te vecante. Me siperfaqe 100 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, verande....

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-716-12b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:220 Euro

Zyre me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-716-13K)
Tirane,Albania

Zyra ndodhet ne katete e larta te nje pallati te ri te projektuar ve...

Cmimi:750 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Shyqyri Brar ne Tirane (TRR-716-14K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:6300 Euro

Apartament 1 + 1 modern me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-716-15b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:450 Euro

Apartamente per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane (TRS-716-16K)
Tirane,Albania

Apartamente per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartament...

Cmimi:58.500 Euro