Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament modern me qera prane rruges Vaso Pasha ne Tirane (TRR-1114-9b) Cmimi:1.300 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 140 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2...

Apartament 3+1 me qera te rruga e Bogdaneve ne Tirane , (TRR-1114-6a) Cmimi:700 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katet e fundit te nje pallati te ri dhe me pamje te lire nga mali i Dajtit. Me nje siperfaqe te brendshme prej 160 m2 ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen...

Apartament 2+1 me qera perballe Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1114-1j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.Banesa ndodhet prane rruges Komuna e Parisit, Autostrades se Re Tirane-Elbasan, Kompleksit Dinamo si dhe Liqenit Artificial.Zona eshte zhvilluar shpejt vitet e fundit dhe siguron te...

Apartament 3 + 1 me qera ne zonen e Selites se Vogel ne Tirane (TRR-1014-76b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 200 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ball...

Apartament 2 + 1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-72b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ba...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1014-70b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe 2 ashensore. Prane tij ka mundesi per parkim makine. Ba...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-1014-66b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, ashensore dhe administrim. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 te ndare ne sallon se bashku me ...

Apartament 4 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-1014-65b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje vile 3-kateshe. Vila pozicionohet prane rruges kryesore. Rreth e rrotull saj ka toke e cila ju krijon mundesine per parkimin deri ne...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1014-62b) Cmimi:500 Euro

Apartament 3  + 1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ndertuar ne vitin 1997. Pallati ofron administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 156 m2 te ndare ne sallon, k...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1014-59b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon...

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-1014-55a) Cmimi:800 €

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani, i pozicionuar ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe te brendshme prej 128 m2 ofron ne...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-1014-51b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati ndodhet buze rruge kryesore prane liqenit Artificial te Tiranes. Ofron siguri, ashensore dhe administrim. ...

Apartament 3+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-613-29)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRS-213-30)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje ne zonen Komuna e Parisit, tek zyrat e Sigmes. ...

Cmimi:87.000 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Sami Frasheri, Tirane (TRR-213-31)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tira...

Cmimi:800 euro

Apartament per shitje ne fillim te rruges se Don Boskos ne Tirane , (TRS-213-32)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. A...

Cmimi:95.000 €

Apartament me qera 2+1 prane Zogut te Zi, Tirane (TRR-213-33)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges “Don Bosko” ne Tirane. ...

Cmimi:400 euro