Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament luksoz 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-314-1j) Cmimi:800 euro

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks te ri pallatesh, duke ofruar cdo fasilitet te nevojshem. Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe rehatia qe te...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-214-56b) Cmimi:1.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ne zonen e Bllokut ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 120 m2 hapesira eshte e ndare ne kete menyre: -Sallon s...

Apartament dupleks modern me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-214-55b) Cmimi:700 Euro

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 – katesh. Me nje siperfaqe prej 140 m2 ambjenti ofron: Ne katin e pare...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-214-51j) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ekzistues me ashensore. Ka nje siperfaqe prej 110m2 te shperndare ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-214-49j) Cmimi:185 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet rreth 200 m mbi Lokalin e Freskut, ne nje pallat te ri dhe cilesor. Me siperfaqe te brendshme prej 78 m2, ai ofron sallon ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane , (TRR-214-47b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile  2 – kateshe ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 80 m2 kemi sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tual...

Apartament 2 + 1 me qera te qendra Nobis ne Tirane , (TRR-214-46b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te qendra Nobis. Apartamentet qe ndodhen ne kete pallat jane nga me te kerkuarit pasi punimet dhe zona ku ndodhet eshte shu...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-214-38b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane pishinave dhe Liqenit Artificial ne Tirane. Pozicioni I shtepise eshte mjaft I pershtatshem duke qene se eshte nje n...

Apartament 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-214-36b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane Liqenit te Thate ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 130 m2 kemi sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-214-33b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te kompleksi Kolombo 2 prane Liqenit Artificial ne Tirane. Pozicioni I shtepise eshte mjaft I pershtatshem duke qene se eshte nje nder zonat me te ker...

Apartament 2+1 me qera te ish fusha e Aviacionit ne Tirane , (TRR-214-32b) Cmimi:250 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Grigor Gjirokastriti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korido...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRR-214-31b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 112 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, bal...

Vile 3-kateshe per shitje prane Casa Italia ne Tirane (TRS-314-24b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe per shitje ne rrugen Todo Manco ne Tirane. V...

Cmimi:220 000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane (TRS-314-26j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Diplomat I ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:1000 euro/m2

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-314-27j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete,...

Cmimi:1400 euro

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-28j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndo...

Cmimi:850 euro

Apartament 2 + 1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-314-29b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro