Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-1014-50j) Cmimi:1300 euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperfaqe 180m2 te shperndare ne: sallon ndenje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe depo.Ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme, si:...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-1014-48b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges Mehmet Brocaj ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, prane shkolles Jeronim De Rada. Pallati ndodhet buze rruge kryesore dhe akses ne rrugen Mine Peza, Durre...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane (TRR-1014-47b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera prane kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron ashensore, administrim dhe siguri. Gjithashtu ka dhe sheshpushim per banoret. Banesa ka ...

Apartament modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-1014-45b) Cmimi:2000 Euro

Apartament 3 + 1 me qera te Kompleksi Nobis. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne vend.  Banesa ndodhet ne katin e 8-te me siperfaqe prej 156 m2. Ndahet si me poshte: Sallon I madh ndenje, k...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1014-31b) Cmimi:270 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate. Pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks te ri pallatesh prane Liqenit Artificial. Kompleksi ju ofron te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per te bere nje jetese sa me komode dhe te r...

Apartament modern me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-1014-30b) Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati eshte ndertuar ne nje nga firmat me te mira ne vend dhe ka punime teper cilesore.  Brenda tij do...

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Botanik ne Tirane, (TRR-1014-29a) Cmimi:400

Apartament me qera afer kopshtit Botanik ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti eshte gjysem papafingo ne katet e fundit te nje pallati te ri ( kati i peste me ashensor) me pamje nga Liqeni Artificial i Tiranes dhe Kopshti Botani...

Apartament 3+1 i pamobiluar me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-28j) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.Banesa ndodhet ne katin e VII-te dhe te fundit te nje kompleksi pallatesh.Ky kompleks ju siguron te gjitha kushtet e nevojshme per banim, si: ashensor, mundesi parkimi, dyqane,...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1014-23b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Mustafa Matohiti. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 82 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon....

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1014-22j) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e X-te te nje pallati te ri, cilesore si ne punime te jashtme dhe te brendshme.Pallati ju mundeson 2 ashensore, siguri dhe administrim.Apartamenti ...

Apartament 2 + 1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-21b) Cmimi:700 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me roje e kamera 24-ore, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1014-20b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks pallatesh prane liqenit. Me nje siperfaqe prej 105 m2 ai ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ball...

Truall ne shitje ne qytetin e Sarandes, Shqiperi (SRS-114-1)
Sarande,Albania

Truall ne shitje ne Kanalin e Cukes, Sarande.Toka ndodhet ne nje zon...

Cmimi:32.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Albtelecom ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRS-114-26b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartam...

Cmimi:63 000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane , (TRR-114-27b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Poz...

Cmimi:270 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-615-31m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tiran...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per shitje prane bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane (TRS-414-52b)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Dyqani ndodhet buze...

Cmimi:58.000 Euro