Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-115-41b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon se bas...

Apartament modern 2 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-115-40b) Cmimi:1.200 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne Tirane. Apartamenti ka siperfaqe 115 m2 dhe ndahet ne sallon te madh, 2 dhoma, vend te vecuar per lavatricen ose per...

Apartament modern me qera prane Parkut te Madh ne Tirane (TRR-115-39b) Cmimi:1300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ne Tirane. Pallati eshte nje nder me te miret ne Tirane. Ka shume avantazhe dhe mund te permendim disa prej tyre: ...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-115-34b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri pas kishes katolike. Banesa ka siperfaqe prej 125 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualete dhe ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRR-115-33b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nje dhome e cila...

Apartament 2+1 me qera mbas Kullave Binjake ne Tirane (TRR-115-32r) Cmimi: 600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tuale...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-115-30r) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks pallatesh.Ka nje siperfaqe prej  112 m2 te shperndare ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor....

Apartament 2+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-115-29r) Cmimi: 350 Euro

Apartament me qera prane Univeristetit New York ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gju...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-115-26r) Cmimi: 650 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne nje pallat te ndertuar ne 1998.Me nje siperfaqe prej 170 m2 eshte e organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi,...

Apartament 1+1 me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-115-10r) Cmimi:300 Euro

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje kompleks pallatesh.Ka nje siperfaqe prej 75 m2 te shperndare ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.Apartam...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane , (TRR-115-6a) Cmimi:400

Apartament per qera ne zonen e Selvise  perkatesisht ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe prej 115 m2 ofron sallon , zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet ...

Apartament 2+1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-619-43S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:85.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1215-49b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:350 Euro

Bar-restorant me qira afer Parkut Kombetare ne Tirane (TRR-1215-50K)
Tirane,Albania

Bar-restorant me qera  ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane Lok...

Cmimi:2000 euro

Apartament 2 + 1 me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1215-51b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1215-52b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro