Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament dupleks me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane, (TRR-114-24) Cmimi:2000

Dupleks me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Dupleksi eshte pjese e nje vila e cila eshte e ndare ne 2 duplekse.Me nje siperfaqe te brendshme rreth 400 m2 ofron ne katin e pare sallon me 2 zona ndenje dhe me zonen e ngrenjes dhe kuzhinen...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-114-20) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje vile me siperfaqe 110 m2. Siperfaqja eshte e ndare ne sallon ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi, garderobe, tualet dhe ballkon....

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-114-19) Cmimi:2000 euro

Apartament luksoz 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qytetit, shume prane qendres dhe pikave kyce te Tiranes. Pozicionohet ne katin e IX dhe te fundit te nje pallati te ri, te pajisu...

Apartament 3+1 me qera ne residence Touch Of Sun ne Tirane , (TRR-114-11) Cmimi:1300 /month

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ndertuar me nje kujdes te vecante duke siguruar per te gjithe banoret sigurine, qetesine, argetimin dhe gjelberimin e duhur...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-114-9b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 4-kateshe. Apartamenti ka ndricim shume te mire ne te gjithe shtepine. Me nje sipefaqe te brendshme prej 80 m2 ofron, kuzhine sallon, 2 dho...

Apartament 2 + 1 me qera prane Optika Roma ne Tirane (TRR-114-8b) Cmimi:300 Euro / muaj

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Me nje sipefaqe te brendshme prej 90 m2 ofron, kuzhine sallon, 2 dhoma gjumi, banjo, dhe ballkon te gjate me dalje nga te dyja dhomat. Apartam...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-114-6b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Me nje sipefaqe te brendshme prej 100 m2 ofron, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, banjo, koridor dhe ballkon te mbyll...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRR-1213-61b) Cmimi:250 euro / muaj

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te mire te qytetit. Prane rrugeve kryesore si dhe fushes se futtbollit Partizani. I ndodhur ne katin e V dhe te fundit te nje pallati ekz...

Apartament modern me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1213-60) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera prane RTSH ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, duke plotesur cdo fasilitet te nevojshem. Shume prane Bulevardit Deshmoret e Kombit, Parkut te Tiranes, si dhe shume pikave kyce te qyte...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1213-57j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te banimit, me siperfaqe totale 83 m2. Pallati eshte i ri dhe siguron ashensore, administrim si dhe sigurine e nevojshme. Ne te hyre te apartamentit do...

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1213-56) Cmimi:700 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, shume prane pikave kyce te Tiranes. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati te ri me siperfaqe 125 m2. Ambjentet jane te...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane (TRR-1213-55b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, buze rruges kryesore prane kompleksit Dinamo ne Tirane. Pallati ofron ashensor, nje siguri te larte dhe vezhgim me roje ...

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-613-36)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt...

Cmimi:1180 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-613-38)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartament...

Cmimi:1200 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-613-39)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi&rdq...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 ne shitje te Gjimnazi Petro Nini ne Tirane (TRS-613-40)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartam...

Cmimi:105.000 euro

Apartament luksoz ne shitje ne Plazhin e Sarandes (SRS-613-1)
Sarande,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne Sarande. Ne kete apartament do te gjeni...

Cmimi:120.000 euro