Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 luksoz me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-314-12j) Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 luksoz me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen dhe ne nje nga pallatet me te preferuara ne Tirane. I pozicionuar ne hyrje te Liqenit Artificial, ballkonet ju ofrojne drite dhe ajer te paster te pyllit. ...

Apartament dupleks me qera prane bllokut te ambasadave ne Tirane (TRR-314-8b) Cmimi:500 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000 pa ashensore. Me nje siperfaqe prej 125 m2 ambjenti ofron: Ne katin e pare kemi sall...

Apartament 3+1 me qera prane Ekspozites ne Tirane (TRR-314-6b) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane Gjykates se Shkalles se Pare ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 150 m2 ofron sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-314-5b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues.  Me nje siperfaqe prej 85 m2 ai ofron sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe ...

Apartament 2+1 me qera te Ministria e Jashtme ne Tirane , (TRR-314-4b) Cmimi:350 Euro

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri ne Tirane.  Me nje siperfaqe prej 115 m2 ambjenti ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gju...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane , (TRR-314-3b) Cmimi:700 Euro

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne Tirane.  Me nje siperfaqe prej 125 m2 ambjenti ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjum...

Apartament luksoz 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-314-1j) Cmimi:800 euro

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks te ri pallatesh, duke ofruar cdo fasilitet te nevojshem. Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe rehatia qe te...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-214-56b) Cmimi:1.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ne zonen e Bllokut ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 120 m2 hapesira eshte e ndare ne kete menyre: -Sallon s...

Apartament dupleks modern me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-214-55b) Cmimi:700 Euro

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 – katesh. Me nje siperfaqe prej 140 m2 ambjenti ofron: Ne katin e pare...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-214-51j) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ekzistues me ashensore. Ka nje siperfaqe prej 110m2 te shperndare ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-214-49j) Cmimi:185 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet rreth 200 m mbi Lokalin e Freskut, ne nje pallat te ri dhe cilesor. Me siperfaqe te brendshme prej 78 m2, ai ofron sallon ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane , (TRR-214-47b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile  2 – kateshe ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 80 m2 kemi sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tual...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-614-3j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:450 euro

Dyqan per shitje prane shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-614-4b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Imer Ngregjoni, prane shkolles se Bashkuar n...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 3 + 1 ne shitje prane tregut Elektrik ne Tirane (TRS-614-5b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Aparta...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje perballe shkolles Petro Nini ne Tirane (TRS-614-6j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Apartament...

Cmimi:180.000 euro

Apartament 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-614-7j)
Tirane,Albania

Papafingo ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane....

Cmimi:300.000 euro