Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera prane rezidences Amerikane ne Tirane (TRR-919-3S) Cmimi:240 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te pajisur me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 55 m2 e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, 1 dhome gjumi, korridor,...

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-919-1S) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera siper Kopshti Zoologjik ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me nje siperfaqe prej 67 m2, e cila organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon....

Apartament 1+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-819-44S) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile dhe ofron nje siperfaqe prej 70 m2. Shtepia organizohet ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon...

Apartament 1+1 me qera ne ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-819-42T) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Orion ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet d...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-819-37L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 70 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tu...

Apartament 2+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-819-36S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 85 m2 e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-819-35T) Cmimi:330 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Dhom...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-819-34L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese 3 kateshe prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, paradh...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-819-33T) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti eshte i projektuar si 1+1 por eshte modifikuar ne 2+1. Me nje siperfaqe prej 75 m2 apart...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-819-32T) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi dhe tualet....

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane (TRR-819-31S) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe totale prej 123.62 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tua...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-819-29L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Sheshit Wilson. Ofron siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-916-11K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Ibrahim Kodra ne Tirane.  Pozi...

Cmimi:115.000 euro

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-916-12K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:2800 euro

Vile 1 - kateshe per shitje ne zonen Ndroq ne Tirane (TRS-916-13b)
Tirane,Albania

Vile 1 – kateshe per shitje ne fshatin Gerbllesh ne Tirane. P...

Cmimi:297.000 Euro

Apartament luksoz 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-916-15K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Banesa nd...

Cmimi:550.000 euro

Apartament duplex me qera prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-916-16K)
Tirane,Albania

Apartament dubleks me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ...

Cmimi:450 euro