Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-419-32S) Cmimi:750 Euro

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga kati i dyte deri ne katin e katert te nje pallati te ri. Apartmantet ofrohen totalisht te mobiluara dhe arreduara me n...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-419-28S) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-419-26L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, dhome lavanterie me ...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-419-24S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 130 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ko...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-419-23S) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe...

Apartament modern 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-419-21T) Cmimi:850 Euro

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati prestigjioz. Ka nje siperfaqe prej 58 m2 dhe eshte i organizuar ne...

Apartament modern 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-419-19T) Cmimi:1100 Euro

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati prestigjioz Ofrohet me nje siperfaqe prej 107 m2 dhe eshte i organizuar ne: ...

Apartament 2+1 luksoz me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-419-17L) Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkekohore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 131 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gj...

Apartament 2+1 me qera prane rruges 5 Maji ne Tirane (TRR-419-16S) Cmimi:180 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges 5 Maji, ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2 e cila organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tuale...

Apartament 2+1 me qera prane zone se Selvise ne Tirane (TRR-419-15T) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 96 m2 te organizuar ne: sal...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-419-12L) Cmimi:330 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ndertuar rreth viteve 2000 pa ashesnor. Me nje siperfaqe prej 85 m2 ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen,  2 dhoma gju...

Apartament dupleks me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-419-11S) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 modern me qera prane zones se Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje vile. Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 200 m2 dhe verande me siperfaqe prej 40 m2. ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Astirit ne Tirane (TRR-219-9L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera prane pallateve Agimi ne Tirane (TRR-219-10L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. ...

Cmimi:500 Euro

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-219-11L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Casa Italia ne Tirane (TRS-219-12T)
Tirana,Albania

Apartament 2+1 per shitje ndodhet ne rrugen Skender Halili prane zon...

Cmimi:50.000 Euro

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres, ne Tirane (TRR-219-13S)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne Domje, shume prane rruges dytesore, ne Tirane. ...

Cmimi:1200 Euro