Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane (TRR-119-8S) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, ...

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-119-7L) Cmimi:900 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Dupleksi ka siperfaqe totale prej 200m2 te organizuar ne dy kate si me...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Don Boskos, ne Tirane, Albania (TRR-119-3S) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eshref Frasheri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile. Siperfaqja eshte 80 m2 e organizuar keshtu: sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gumi matrimoniale, tualet dhe ballkon. Ambien...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Linzes, ne Tirane (TRR-119-1S) Cmimi:200 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shefqet Kuka, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 55 m2 e cila perfshin: kuzhine dhe sallon sebashku, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon...

Apartament 3+1 me qera prane Qendres Tregtare Toptani, ne Tirane (TRR-1218-38S) Cmimi:1800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin XI-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 197 m2 e cila organizohet ne : sallon ndenje dhe ngrenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma Gjumi, 1 depo, 2 tuale...

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-1218-36S) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 130 m2. Apartamenti ofron nje ambient ndenje bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet  dhe verande....

Apartament 1+1 me qera shume prane Gardes ne Tirane (TRR-1218-34L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane zones se Bllokut. Me siperfaqe totale prej 55 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dh...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1218-31S) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera afer zones se Bllokut dhe Liqenit te Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne rrugen Ymer Kurti prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale 70 m2, te organizuar ne sallon sebashku me...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-1218-30L) Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ndertim shume cilesor dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt. Ofron siperfaqe totale prej 207 m2 te organ...

Apartament 1+1 me qera tek Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-1218-27S) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ngjitur me rezidencen. Pozicionohet ne katin e 3-te nje pallati te ri. Siperfaqe 72 m2 i organizuar mjaft mire sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor, ballkon. ...

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1218-26L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 60 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, tualet dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-22L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ambasades Amerikane, Ambasades Italiane, Aba Center, etj. Me nje siperfaqe prej 130 m2 ndahet ne sallon se b...

Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1018-48E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes. Ndodh...

Cmimi:128.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1018-49L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. N...

Cmimi:83.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRS-1018-50L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndod...

Cmimi:248.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Homeplan ne Tirane (TRS-1018-51E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Homeplan, ne rrugen Ndre M...

Cmimi:82.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1018-52E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne T...

Cmimi:1000 Euro