Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane (TRR-1114-40j) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje lagje shume te njohur dhe te preferuar ne Tirane.Gjendet shume prane rruges Sami Frasheri, Liqenit Artificial te Tiranes, zones se Bllokut e rrugeve k...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-1114-39j) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te banim, ne nje pallat cilesor i pajisur me 2 ashensore, administrim dhe sigurine e nevojshme.Banesa ka siperfaqe prej 110m2 te shperndare n...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1114-20b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, ashensore dhe siguri. Ne kete pallat ka disa institucione te ndryshme shq...

Apartament 3+1 me qera afer Piramides ne Tirane, (TRR-1114-14a) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera ne ne rrugen Mustafa Matohiti , mbrapa Piramides ne Tirane. Pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara, me te sigurta dhe nje nga pallatet me te mirembajtur ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 137 m2...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-1114-13b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane rruges se Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ka ndertim teper cilesor me vetem 2 hyrje per kat dhe ka perfunduar ne vitin 2011. Eshte i pajisur m...

Apartament 3+1 modern me qera prane rruges Vaso Pasha ne Tirane (TRR-1114-9L) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 140 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ...

Apartament 3+1 me qera te rruga e Bogdaneve ne Tirane , (TRR-1114-6a) Cmimi:700

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katet e fundit te nje pallati te ri dhe me pamje te lire nga mali i Dajtit. Me nje siperfaqe te brendshme prej 160 m2 ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen...

Apartament 2+1 me qera perballe Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1114-1j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.Banesa ndodhet prane rruges Komuna e Parisit, Autostrades se Re Tirane-Elbasan, Kompleksit Dinamo si dhe Liqenit Artificial.Zona eshte zhvilluar shpejt vitet e fundit dhe siguron te...

Apartament 3 + 1 me qera ne zonen e Selites se Vogel ne Tirane (TRR-1014-76b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 200 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ball...

Apartament 2 + 1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-72b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ba...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1014-70b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe 2 ashensore. Prane tij ka mundesi per parkim makine. Ba...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-1014-66b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, ashensore dhe administrim. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 te ndare ne sallon se bashku me ...

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite, Tirane (TRR-1013-58)
Tirane ,Albania

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite. Kjo vile ndodh...

Cmimi:2000 euro

Ndertese 3 kateshe me qera ne rrugen Haxhi Dalliu ne Tirane , (TRR-1013-59)
Tirane,Albania

Ndertese 3-kateshe me qera ne rrugen Haxhi Dalliu ne Tirane.  ...

Cmimi:550

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-1113-1)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane. Kjo banese ...

Cmimi:320 euro

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes ( TRR-615-55m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Ti...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera te ish-Ekspozita "Shqiperia Sot" ne Tirane (TRR-1113-2)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo b...

Cmimi:600 euro