Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 4 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-1014-65b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje vile 3-kateshe. Vila pozicionohet prane rruges kryesore. Rreth e rrotull saj ka toke e cila ju krijon mundesine per parkimin deri ne...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1014-62b) Cmimi:500 Euro

Apartament 3  + 1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ndertuar ne vitin 1997. Pallati ofron administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 156 m2 te ndare ne sallon, k...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1014-59b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon...

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-1014-55a) Cmimi:800

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani, i pozicionuar ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe te brendshme prej 128 m2 ofron ne...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-1014-51b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati ndodhet buze rruge kryesore prane liqenit Artificial te Tiranes. Ofron siguri, ashensore dhe administrim. ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-1014-50j) Cmimi:1300 euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperfaqe 180m2 te shperndare ne: sallon ndenje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe depo.Ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme, si:...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-1014-48b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges Mehmet Brocaj ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, prane shkolles Jeronim De Rada. Pallati ndodhet buze rruge kryesore dhe akses ne rrugen Mine Peza, Durre...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane (TRR-1014-47b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera prane kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron ashensore, administrim dhe siguri. Gjithashtu ka dhe sheshpushim per banoret. Banesa ka ...

Apartament modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-1014-45b) Cmimi:2000 Euro

Apartament 3 + 1 me qera te Kompleksi Nobis. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne vend.  Banesa ndodhet ne katin e 8-te me siperfaqe prej 156 m2. Ndahet si me poshte: Sallon I madh ndenje, k...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1014-31b) Cmimi:270 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate. Pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks te ri pallatesh prane Liqenit Artificial. Kompleksi ju ofron te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per te bere nje jetese sa me komode dhe te r...

Apartament modern me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-1014-30b) Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati eshte ndertuar ne nje nga firmat me te mira ne vend dhe ka punime teper cilesore.  Brenda tij do...

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Botanik ne Tirane, (TRR-1014-29a) Cmimi:400

Apartament me qera afer kopshtit Botanik ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti eshte gjysem papafingo ne katet e fundit te nje pallati te ri ( kati i peste me ashensor) me pamje nga Liqeni Artificial i Tiranes dhe Kopshti Botani...

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane, (TRR-217-42d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet...

Cmimi:550 Euro

Vile 2-kateshe me qera prane zones se Laknasit ne Tirane (TRR-217-43L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Maliq Topuzi ne Tirane. Ka siperfa...

Cmimi:2000 Euro

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-217-43d)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apart...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane, (TRS-217-44d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartame...

Cmimi:55.000 Euro

Apartament 3+1 me qera shume prane me zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-217-45a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e ...

Cmimi:1400 Euro