Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-215-7m) Cmimi:800 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.E pozicionuar ne kat te 7 te nje prej pallateve me te reja ne qender te kryeqytetit.Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore dhe me te bukura ne qytet. Ka nje...

Apartament 3+1 me qera ne nje kompleks pas qendres tregtare TEG , (TRR-215-3a) Cmimi:1300 Euro

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG. E pozicionuar ne nje nga residencat me te preferuara dhe me te mirendertuara ne kete zone duke ju ofruar siguri, qetesi dhe ajer te paster. Kompleksi eshte i...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-115-44r) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri,buze rruge kryesore.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 te organizuar ne: sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tua...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-115-43r) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje ndertese 5-kateshe, buze rruge kryesore.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 te shperndare ne: sallon , kuzhine, dhome gjumi, 2 tualete dhe k...

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-115-42b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri. Banesa ka siperfaqe prej 136 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma ku njera prej tyre sherben si dhome garderobe, koridor, 2 tual...

Apartament 2 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-115-41b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon se bas...

Apartament modern 2 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-115-40b) Cmimi:1.200 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne Tirane. Apartamenti ka siperfaqe 115 m2 dhe ndahet ne sallon te madh, 2 dhoma, vend te vecuar per lavatricen ose per...

Apartament modern me qera prane Parkut te Madh ne Tirane (TRR-115-39b) Cmimi:1300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ne Tirane. Pallati eshte nje nder me te miret ne Tirane. Ka shume avantazhe dhe mund te permendim disa prej tyre: ...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-115-34b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri pas kishes katolike. Banesa ka siperfaqe prej 125 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualete dhe ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRR-115-33b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nje dhome e cila...

Apartament 2+1 me qera mbas Kullave Binjake ne Tirane (TRR-115-32r) Cmimi: 600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tuale...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-115-30r) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks pallatesh.Ka nje siperfaqe prej  112 m2 te shperndare ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor....

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-718-71L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane Ndodh...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-818-1d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. Apart...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-818-2L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ...

Cmimi:260 Euro

Apartament 3+1 ne shitje tek zona e Ujit te Ftohte ne Vlore (VLS-818-1E)
Vlore,Albania

Apartament 3+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore. Ndodhet ne kati...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje prane rruges Asim Vokshi (TRS-818-3E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane....

Cmimi:96.000 Euro