Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-914-54j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Autostrades se Re Tirane-Elbasan.Banesa pozicionohet ne nje lagje te re dhe shume te zhvilluar vitet e fundit.Shume qytetare te huaj e pelqejne kete zone per ajrin e paster qe ofron si dhe afersine me Liqen...

Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-914-42b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane liqenit ne Tirane. Banesa eshte papafingo me siperfaqe totale 280 m2 te ndare ne 130 m2 banim dhe 150 m2 ballkone....

Apartament 2 + 1 me qera te kthesa e Kamzes ne Tirane (TRR-914-41b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne kompleksin Garden City. Ai ndodhet ne katin e trete ne ne kompleks te ri pallatesh. Kompleksi ofron ambjente te gjelberuar per femije dhe te rritur. Brenda tij ndodhen dyqane, lokale, kend lojerash, etj. ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-914-40j) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallatit, me siperfaqe 130 m2.Hapesirat jane te bollshme dhe te organizuara mjaft mire ne: sallon ndenje, ambjenti i kuzhines, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament dupleks ne vile me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-914-39j) Cmimi:850 euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane.Banesa eshte pjese e nje vile duke krijuar rehatine dhe qetesine qe ofron jetesa ne vile.Siperfaqja e banueshme prej 200 m2 eshte e shperndare ne dy kate, ku:-kati i pa...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-914-37j) Cmimi:500 euro

Ne rast se po kerkoni apartament komod ne qender te qytetit, ky eshte i duhuri!Banesa ndodhet 750m larg Sheshit Skenderbej, pra vetem 10 min larg nga qendra e Tiranes, te Kisha Ortodokse, e aksesueshme me te gjitha rruget kryesore.Shum...

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-914-36j) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.Banesa ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, buze Unazes se Vogel, prane Stacioni te Trenit, Bulevardit Zogu I dhe 10 min larg qendres.Siperfaqja prej 70m2 eshte e shperndare...

Apartament 2+1 me qera te kompleksi Panorama ne Tirane , (TRR-914-35a) Cmimi:350

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete ten je kompleksi te ri banimi dhe shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe 110 m2 ofron sallon, kuzhine te bashkangjitur, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Artan Lenja ne Tirane (TRR-914-34b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Prenke Jakova. Ndodhet ne katin e dyre ne nje vile 3-kateshe vetem pak metra larg rruges kryesore Artan Lenja. Oborri i viles eshte I mbjelle me peme dhe lule te ndryshme.  Banesa ka siperf...

Apartament 2+1 me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-914-32j) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati te vjeter, buze rruges kryesore.Ka siperfaqe prej 80m2 te shperndare ne sallon ndjenje + kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor,...

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Botanik ne Tirane (TRR-914-30j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera mbi ish-Kolegjin Kristal ne Tirane, ne rrugen Bill Klinton.Apartamenti eshte pjese e nje vile, me hyrje te vecante dhe i shkeputur nga banoret e tjere.Ka siperfaqe prej 85m2, te shperndare ne sallon ndenje + kuzh...

Apartament modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-914-27b) Cmimi:2.100 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne Kompleksin Nobis. Ai ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne vend. Brenda tij do te gjeni shume sherbime te cilat ju ndihmojne te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. Mund te p...

Vile nje kateshe per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres (DRS-1215-1K)
Durres,Albania

Shtepi per shitje ne rrugen Panorama ne Maminas, Durres Shtepia poz...

Cmimi:52.000 euro

Ambient per zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-32b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. N...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRR-1215-33K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Daut Borici ne Tirane Apartamen...

Cmimi:43.000 euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-1215-34b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:77.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1215-35K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:300 euro