Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane (TRR-514-25b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri perballe fakultetit Ekonomik ne Tirane. Pallati ndodhet buze rruge kryesore dhe ka ndertim teper cilesor. Ai ofron s...

Apartament 3 + 1 me qera prane qendres ne Tirane (TRR-514-24b) Cmimi:600 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri. Pallati eshte I pajisur me ashensore dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Ballkonet kane pamje nga jug-lindja dhe ...

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-514-20a) Cmimi:350

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane, vetem 10 min larg nga Ambasada Amerikane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe prej 160 m2 duke ofruar sallon, kuz...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-514-16b) Cmimi:340 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te nje pallati te ri prane parkut te Tiranes dhe shkolles se mesme Gjuhet e huaja. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 e cila ndahet ne sallon se b...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-514-15b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 90 m2 eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament dupleks, pjese e nje vile 4-kateshe, me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane, (TRR-514-8a) Cmimi:1250

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Zona eshte mjaft e preferuar dhe e rrethuar nga residenca dhe vila te ndryshme. Dupleksi pozicionohet ne katin e trete dhe te katert papafingo ne nje vile ka...

Apartament 2+1 me qera te ETC-ja ne Tirane , (TRR-514-7a) Cmimi:1700

Apartament 2+1 me qera ne nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne Tirane. Apartamenti pozicionet tek ndertesa e ETC (European Trade Center) ne katin e katermbedhjete duke ofruar nje pamje shume te bukur te Tiranes dhe gjithashtu duk...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-5j) Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera prane Uzines Dinamo ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se Vogel se qytetit. Zona eshte e qete dhe mjaft e njohur. Apartamenti pozicionohet ne katin e IV-te, me siperfaqe...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-514-2b) Cmimi:270 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri perballe Universitetit Luarasi ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 te organizuar mjaft mire ne sallon se bashku...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-1j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane ish-Restorant Durresit ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se Vogel se qytetit. Zona eshte e qete dhe mjaft e njohur. Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te, me...

Apartament 1+1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-58b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne Tirane. Zona eshte shume e qete dhe plot ajer te paster. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 ku perfshijme, sallon se ba...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-57L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat sepse ndodhet prane liqenit artificial te Tira...

Vile 3 kateshe me qera prane rruges Arkitekt Sinani ne Tirane (TRR-1116-40K)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Bargjinet ne Tirane. Vila  po...

Cmimi:600 euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-43L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane, (TRR-1116-44d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apart...

Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1116-45L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:260 euro

Apartament 1+1 me qera afer rruges se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-1116-46d)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:250 euro