Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-114-6b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Me nje sipefaqe te brendshme prej 100 m2 ofron, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, banjo, koridor dhe ballkon te mbyll...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRR-1213-61b) Cmimi:250 euro / muaj

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te mire te qytetit. Prane rrugeve kryesore si dhe fushes se futtbollit Partizani. I ndodhur ne katin e V dhe te fundit te nje pallati ekz...

Apartament modern me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1213-60) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera prane RTSH ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, duke plotesur cdo fasilitet te nevojshem. Shume prane Bulevardit Deshmoret e Kombit, Parkut te Tiranes, si dhe shume pikave kyce te qyte...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1213-57j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te banimit, me siperfaqe totale 83 m2. Pallati eshte i ri dhe siguron ashensore, administrim si dhe sigurine e nevojshme. Ne te hyre te apartamentit do...

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1213-56) Cmimi:700 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, shume prane pikave kyce te Tiranes. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati te ri me siperfaqe 125 m2. Ambjentet jane te...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane (TRR-1213-55b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, buze rruges kryesore prane kompleksit Dinamo ne Tirane. Pallati ofron ashensor, nje siguri te larte dhe vezhgim me roje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-1213-54) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te mire te qytetit. Prane rrugeve kryesore si dhe Parkut te Tiranes. I ndodhur ne katin e VIII-te te banimit, shtepia perfshin 112m2. H...

Apartament 1 + 1 me qera prane Albtelekomit ne Tirane (TRR-1213-51b) Cmimi:250 euro / muaj

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje vile 4 - kateshe. Siperfaqja eshte 60 metra katror dhe hapesira eshte e ndare ne kuzhine sallon te pajisur me kundrabufe, dhome gju...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1213-50b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje vile 4 - kateshe me hyrje me vete. Siperfaqja eshte 90 metra katror dhe hapesira eshte e ndare ne kuzhine sallon te pajisur me kund...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane (TRR-1213-42) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera nte Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, buze rruges kryesore. Pallati ju siguron ashensor dhe administrim. Shtepia ka nje siperfaqe prej 115 m2 te shperndare mjaft mire ne sa...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1213-40j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Pallati pozicionohet ne mes te pyllit, ne Parkun e Tiranes, duke ofruar qetesi dhe ajer te paster. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit, me siperfaqe 120 m2. Hapesira eshte...

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane (TRR-1213-39j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e Vi-te te nje pallati te ri, teper te mirembajtur . Siperfaqja prej 85 m2 eshte e organizuar ne salon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe...

Apartament 2+1 ne shitje te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRS-813-25d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartame...

Cmimi:1200 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-813-26)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Madhe, te Komuna e Parisit....

Cmimi:850 euro/m2

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-813-27)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:800 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane (TRR-813-28)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:300 euro

Apartament 4+1 ne shitje prane Stacionit te Trenit ne Tirane (TRS-813-29)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Aparta...

Cmimi:125.000 euro