Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Garsoniere me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-419-10T) Cmimi:230 Euro

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te vecuar. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 26 m2 te organizuar n...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-419-9S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile kater kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-419-8S) Cmimi:260 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal, ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, korridor dhe ballko...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-419-7S) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 130 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tuale...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-5T) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me dy ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 66 m2 te ...

Garsoniere me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-4T) Cmimi:400 Euro

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 dhe e...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-419-3L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 56 m2 te organzuar ne sallon sebsahku me kuzhine,...

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-419-2L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallatit te ri. ofron siperfaqe totale prej 142 m2  te organizuar si me poshte: Ne katin...

Apartament 2+1 me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-419-1T) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe totale prej 128 m2 e cila eshte e...

Apartament 2+1 me qera prane parkut Rinia ne Tirane (TRR-319-63T) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter. Me nje siperfaqe totale prej 78 m2, shtepia eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, tu...

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. (TRR-319-59T) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe totale prej 121 m2 te organizuar ne...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne Tirane (TRR-319-49S) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 115 m2  e organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon...

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRS-912-11)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut, ne rrugen Nikolla Tupe. ...

Cmimi:250.000

Apartament ne shitje ne zonen e Bllokut, rruga Vaso Pasha ne Tirane, (TRS-912-12)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut, rruga Vaso Pasha. ...

Cmimi:220.000

Lokal-Restorant ne shitje tek Shkolla e Baletit ne Tirane, (TRS-912-13)
Tirane,Albania

Bar- Restorant per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe min...

Cmimi:2200 /m2

Apartament me qera prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRR-912-14)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer shkolles Petro Nini Luarasi, ne rrugen Ymer ...

Cmimi:1100

Apartament 2+1 me qera tek Selvia ne Tirane , (TRR-912-15)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Selvia, vetem pak metra larg qendres se Tiran...

Cmimi:400