Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-1218-17L) Cmimi:380 Euro

Apartament 1+1 me qera  shume prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Shtepia ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri afer rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 50 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, ...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-1218-14E) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe prej 190 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me ambient ngren...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1218-10L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane Lulishtes se Komunes se Parisit. Ofron siperfaqe totale prej 127 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzh...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1218-9d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e apartamentit eshte 75 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti o...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane, (TRR-1218-7d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 83 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe tre ballkone. Ofrohet i m...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1218-5L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges Mine Peza. Ofron siperfaqe totale 80m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korrido...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1218-3d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te vjeter Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone...

Apartament 3+1 modern per qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-1218-2d) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ofron nje siperfaqe prej 198 m2. Organizohet ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apar...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1218-1L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 97.5 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dho...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-1118-63L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe pa ashensor shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale banimi 80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1118-59E) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko, shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhin...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-1118-58L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 3+1 ne shitje prapa ETC ne Tirane (TRS-613-3)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Apartam...

Cmimi:115.000 euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane, (TRR-613-4)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne  Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apa...

Cmimi:600

Apartament 2+1 me qera te Liceu Artistik ne Tirane (TRR-613-5)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Me siperfaq...

Cmimi:450 euro

Apartament 3+1 me qera te Qendra Kristal ne Tirane (TRR-613-6)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Banesa...

Cmimi:400 euro

Vile 4 kateshe me qera per biznes ne rrugen Vace Zela ne Tirane (TRR-613-7)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera pas Qendres Glob ne Tirane. Vila ndodhet ne ...

Cmimi:1500 euro