Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-914-40j) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallatit, me siperfaqe 130 m2.Hapesirat jane te bollshme dhe te organizuara mjaft mire ne: sallon ndenje, ambjenti i kuzhines, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament dupleks ne vile me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-914-39j) Cmimi:850 euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane.Banesa eshte pjese e nje vile duke krijuar rehatine dhe qetesine qe ofron jetesa ne vile.Siperfaqja e banueshme prej 200 m2 eshte e shperndare ne dy kate, ku:-kati i pa...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-914-37j) Cmimi:500 euro

Ne rast se po kerkoni apartament komod ne qender te qytetit, ky eshte i duhuri!Banesa ndodhet 750m larg Sheshit Skenderbej, pra vetem 10 min larg nga qendra e Tiranes, te Kisha Ortodokse, e aksesueshme me te gjitha rruget kryesore.Shum...

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-914-36j) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.Banesa ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, buze Unazes se Vogel, prane Stacioni te Trenit, Bulevardit Zogu I dhe 10 min larg qendres.Siperfaqja prej 70m2 eshte e shperndare...

Apartament 2+1 me qera te kompleksi Panorama ne Tirane , (TRR-914-35a) Cmimi:350 €

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete ten je kompleksi te ri banimi dhe shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe 110 m2 ofron sallon, kuzhine te bashkangjitur, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Artan Lenja ne Tirane (TRR-914-34L) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kateshe vetem pak metra larg rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 170 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma, 2 tual...

Apartament 2+1 me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-914-32j) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati te vjeter, buze rruges kryesore.Ka siperfaqe prej 80m2 te shperndare ne sallon ndjenje + kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor,...

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Botanik ne Tirane (TRR-914-30j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera mbi ish-Kolegjin Kristal ne Tirane, ne rrugen Bill Klinton.Apartamenti eshte pjese e nje vile, me hyrje te vecante dhe i shkeputur nga banoret e tjere.Ka siperfaqe prej 85m2, te shperndare ne sallon ndenje + kuzh...

Apartament modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-914-27b) Cmimi:2.100 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne Kompleksin Nobis. Ai ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne vend. Brenda tij do te gjeni shume sherbime te cilat ju ndihmojne te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. Mund te p...

Garsoniere me qera prane kompleksit Halili ne Tirane (TRR-914-20b) Cmimi:200 Euro

Garsoniere me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia. Ajo ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri. Banesa ka nje siperfaqe prej 42 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, koridor, tualet dhe ballkon. Shtepia eshte plotesis...

Apartament 1 + 1 me qera prane ish Samsungut ne Tirane (TRR-914-13b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve. Ai ndodhet  ne katin e 5-te ne nje pallat te ri. Pallati eshte I pajisur me gjeneratore dhe ne rast se fiken dritat ndizet automatikisht. Gjithashtu ofron siguri, administrim dhe ashen...

Dyqan per shitje afer qendres ne Tirane, (TRS-101-79)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje pozicionuar ne nje nga qendrat tregtare ne mes te T...

Cmimi:300.000 €

Hotel per shitje ne qytetin e Sarandes , (SRS-101-2)
Sarande,Albania

Hotel ne shitje ne Sarande, me nje stil mesdhetare dhe I dizenjuar m...

Cmimi:900.000 €

Hapesire per dyqan me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-101-80)
Tirane,Albania

Hapesire per dyqan me qera tek rruga Mine Peza. Ka qene nje bar-kafe...

Cmimi:320 €

Vile per shitje afer residences 'Kodra e Diellit, ne Tirane ,(TRS-101-83)
Tirane,Albania

Afer Kodres se Diellit, ndodhet kjo vile e mrekullueshme. Ne nje zon...

Cmimi:400.000 €

Vile per shitje ne rrugen Dora D'Istria, afer liqenit te Tiranes, (TRS-101-84)
Tirane,Albania

Shitet vile afer liqenit artificial te Tirane, rruga Dora D’Istria. ...

Cmimi:350.000 €