Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-914-6b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Islam Alla. Ai ndodhet ne katin e 8 – te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Banesa ka nje siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, korid...

Apartament 3+1 me qera pas Kullave Binjake ne Tirane (TRR-914-5j) Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Avantazh i kesaj prones eshte vendndodhja. Banesa pozicionohet ne zemer te qytetit, ne bulevardin kryesor te Tiranes. Pallati ka akses ne te gjitha pikat kyce te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-914-4b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera pas Klinikes Dental Turk. Ai ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Banesa ka nje siperfaqe prej 85 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe koridor. ...

Apartament 2 + 1 per qera prane qendres ne Tirane (TRR-914-3b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi. Ai ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane Restorant Rozafa. Banesa ke nje siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, korido...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-914-1j) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Pozicionohet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe 75m2. Hapesira eshte e ndare ne salon ndenje,...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-814-47b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku.Banesa ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane Kishes Katolike.Pallati ofron administrim, siguri dhe 2 ashensore.Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon, kuzhin...

Apartament 1+1 me qera te zona e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-814-46j) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit te nje kompleksi te ri pallatesh.  Pallati ju krijon te gjitha kushtet per te jetuar, ne nje standart te larte cilesie, s...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-814-45b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera perballe bllokut te Ambasadave.Ajo ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruge kryesore, 5 minuta larg qendres se Tiranes.Pallati ofron siguri me kamera, administrim dhe ashensore.Banesa ka nje...

Apartament 2+1 me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-814-44E) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit te nje kompleksi te ri pallatesh.  Siperfaqja eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndenje te bashkengjitur ...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-814-43b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe.Banesa ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues buze rruge kryesore.Pallati ofron siguri dhe eshte I pajisur qe ne hyrjen kryesore me porte me celes, ku mund te futen vetem banoret qe je...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-814-42j) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne qytet, prane ajrit te paster te Parkut te Tiranes, pas Stadiumit Qemal Stafa, Liqenit Artificial, dhe qendres se Tiranes. ...

Apartament 1 + 1 me qera perballe ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane , (TRR-814-41b) Cmimi:270 Euro

Apartament me qera e rrugen Sotir Peci.Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, me vetem pak metra larg nga rruga e Durresit.Banesa ka nje siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne sallon, aneks ne te cilen eshte vendosur kuzhina, dh...

Apartament 3+1 per shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane, (TRS-812-5)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane stadiumit Qemal Stafa, ne rrugen Sked...

Cmimi:1900 /m2

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane, (TRS-812-6)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje tek pallatet e Arabit ne lagjen Don Bosko ...

Cmimi:70.000

Toke per shitje tek Fresku ne Tirane , (TRS-912-1)
Tirane,Albania

Toke per shitje tek Fresku ne Tirane. Me siperfaqe prej 300 m2. ...

Cmimi:160 /m2

Apartament 2+1 me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane, (TRR-912-2)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer Liqenit i thate ne rrugen Eduart Mano. Apart...

Cmimi:350

Bar-Restorant me qera afer shkolles se Baletit ne Tirane , (TRR-912-3)
Tirane,Albania

Bar- Restorant me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe miniba...

Cmimi:500 ( i diskutueshem)