Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-5j) Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera prane Uzines Dinamo ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se Vogel se qytetit. Zona eshte e qete dhe mjaft e njohur. Apartamenti pozicionohet ne katin e IV-te, me siperfaqe...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-514-2b) Cmimi:270 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri perballe Universitetit Luarasi ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 te organizuar mjaft mire ne sallon se bashku...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-1j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane ish-Restorant Durresit ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se Vogel se qytetit. Zona eshte e qete dhe mjaft e njohur. Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te, me...

Apartament 1+1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-58b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne Tirane. Zona eshte shume e qete dhe plot ajer te paster. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 ku perfshijme, sallon se ba...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-57L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat sepse ndodhet prane liqenit artificial te Tira...

Apartament modern me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-56b) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te prane liqenit artificial Tiranes. Apartamenti ka nje nje siperfaqe prej 150 m2 duke perfshire:  - Salloni...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-414-50j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Tatimeve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 120m2. Siperfaqja eshte e shperndare ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ba...

Apartament 2+1 me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRR-414-49j) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne koder te qytetit, mbi Kolegjin Kristal. Shume prane Kopshtit Botanik dhe Liqenit Artificial te Tiranes. Zona eshte e qete dhe duke u zhvilluar me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-414-43b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4  te nje kompleksi prane Restorant Gjeli ne Don Bosko. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar mjat mire ne: - sallon se bashku...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-414-37j) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ba...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-414-27E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te banimit, me siperfaqe 123 m2. Pallati eshte i pajisur me ashensore, me 2 familje ne kat. Banesa eshte spacioze dhe ju ofron sa...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-414-26E) Cmimi:750 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje k...

Apartament 2+1 ne shitje prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane (TRS-1018-44E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza, prane Gjimnazit Qemal ...

Cmimi:93.500 Euro

Vile 3-kateshe per shitje prane zones se Vaqarrit ne Tirane (TRS-1018-45L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne Koder Lalm ne Tirane. Vila pozicionohe...

Cmimi:230.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-46d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidri. Apartamenti ndodh...

Cmimi:86.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-1018-47E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, prane rruges Muh...

Cmimi:57.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1018-48E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes. Ndodh...

Cmimi:128.000 Euro