Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera mbi Qendren Kristal ne Tirane (TRR-814-39j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te re, mbi ish Shkollen Kristal, shume prane Unazes se Re te Tiranes. Zona eshte zhvilluar mjaft vitet e fundit dhe ploteson te gjitha fasilitet ...

Apartament 2 + 1 me qera te Selvia ne Tirane (TRR-814-37b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve.Ai ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri.Pallati eshte shume modern, ka punime teper cilesore, dhe ndodhet buze rruge.Ai ofron siguri, ashensore dhe administrim.Banesa ka siperf...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-814-34j) Cmimi:270 euro

Apartament 2+1 me qera te shkolla Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete te qytetit dhe mjaft te njohur. Prane rruges kryesore te Myslym Shyrit dhe e aksesueshme me rruget e tjera kryesore te Tiranes....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane (TRR-814-33j) Cmimi:900 euro

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me siperfaqe totale 270m2. Ofron siperfaqe te madhe banimi(200m2) si dhe ballkone rreth e qark. Hapesira e brendshm...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-814-28j) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar vitet e fundit, me ndertime te reja dhe plot biznese. Pallati pozicionohet ne buze te rruges kryesore , me ashensor, siguri dhe ad...

Apartament 1 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-814-26b) Cmimi:320 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri. Pallati ofron administrim, ashensore dhe siguri 24-ore.  Ai pozicionohet buze rruge dhe prane saj ka shume lokale, dy...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-814-22b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues. Pallati ofron administrim dhe pozicionohet vetem pak metra larg rruges kryesore te Myslym Shyrit. Banesa ka nje ...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-814-21b) Cmimi:220 Euro

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit. Banesa ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim dhe zona perreth eshte e qete. Ka siperfaqe prej 70 m2 t...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-814-16E) Cmimi:1800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe 156m2. Hapesirat jane te organizuara ne nje sallon te madh ndenje me kuzhine te perbashket...

Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-814-15b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrje me vete. Vila ndodhet buze rruge kryesore, me pamje nga Kompleksi Dinamo dhe Liqeni Artificial I Tiranes. Banesa ka nje si...

Apartament luksoz me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-814-14K) Cmimi:2500 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe totale 288m2. Ne te hyre te apartamentit do gjeni siperfaqen e ndare nga njera ane ambientet e ndenjes dhe nga ana tje...

Apartament modern 2+1 me qera ne zonen e Sauk-ut ne Tirane (TRR-814-12j) Cmimi:1200 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar vitet e fundit, me cilesi te larte ndertimi dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme. Pozicionohet ne katin e III-...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-318-16L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima prane Qendres Krista...

Cmimi:98.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Concord Center ne Tirane (TRS-318-17R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Apartamenti ndodh...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se Mozaikut te Tiranes (TRR-918-21L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:300 Euro

Apartament per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-318-19d)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne ka...

Cmimi:500 Euro

Apartamente 1+1 me qera ditore ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-318-20R)
Tirane,Albania

Apartamente me qera ditore prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Apar...

Cmimi:35 Euro