Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-514-16b) Cmimi:340 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te nje pallati te ri prane parkut te Tiranes dhe shkolles se mesme Gjuhet e huaja. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 e cila ndahet ne sallon se b...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-514-15b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 90 m2 eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament dupleks, pjese e nje vile 4-kateshe, me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane, (TRR-514-8a) Cmimi:1250

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Zona eshte mjaft e preferuar dhe e rrethuar nga residenca dhe vila te ndryshme. Dupleksi pozicionohet ne katin e trete dhe te katert papafingo ne nje vile ka...

Apartament 2+1 me qera te ETC-ja ne Tirane , (TRR-514-7a) Cmimi:1700

Apartament 2+1 me qera ne nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne Tirane. Apartamenti pozicionet tek ndertesa e ETC (European Trade Center) ne katin e katermbedhjete duke ofruar nje pamje shume te bukur te Tiranes dhe gjithashtu duk...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-5j) Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera prane Uzines Dinamo ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se Vogel se qytetit. Zona eshte e qete dhe mjaft e njohur. Apartamenti pozicionohet ne katin e IV-te, me siperfaqe...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-514-2b) Cmimi:270 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri perballe Universitetit Luarasi ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 te organizuar mjaft mire ne sallon se bashku...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-1j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane ish-Restorant Durresit ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se Vogel se qytetit. Zona eshte e qete dhe mjaft e njohur. Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te, me...

Apartament 1+1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-58b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne Tirane. Zona eshte shume e qete dhe plot ajer te paster. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 ku perfshijme, sallon se ba...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-57L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat sepse ndodhet prane liqenit artificial te Tira...

Apartament modern me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-56b) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te prane liqenit artificial Tiranes. Apartamenti ka nje nje siperfaqe prej 150 m2 duke perfshire:  - Salloni...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-414-50j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Tatimeve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 120m2. Siperfaqja eshte e shperndare ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ba...

Apartament 2+1 me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRR-414-49j) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne koder te qytetit, mbi Kolegjin Kristal. Shume prane Kopshtit Botanik dhe Liqenit Artificial te Tiranes. Zona eshte e qete dhe duke u zhvilluar me ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-813-14)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:980 euro/m2

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-514-20a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane, vetem 10 min l...

Cmimi:350

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-15)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:300 euro

Ambjent per zyra me qera ne Qender te Tiranes (TRR-813-16)
Tirane,Albania

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane. Am...

Cmimi:550 euro

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-17)
Tirane,Albania

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Aparta...

Cmimi:350 euro