Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-314-29b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane Ambasades Amerikane. Me nje siperfaqe prej 100 m2 ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-28j) Cmimi:850 euro

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 165 m2. Hapesira eshte e shperndare mjaft mire ne sallon te madh ndenje, dhome ngrenje-gatimi, korri...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRR-314-19b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 4 – kateshe. Me nje siperfaqe prej 125 m2 kemi sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ba...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-314-16j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 100m2. Hapesirat jane te bollshme dhe te organizuara mjaft mire. Ne te do te gje...

Apartament 2+1 luksoz me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-314-12j) Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 luksoz me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen dhe ne nje nga pallatet me te preferuara ne Tirane. I pozicionuar ne hyrje te Liqenit Artificial, ballkonet ju ofrojne drite dhe ajer te paster te pyllit. ...

Apartament dupleks me qera prane bllokut te ambasadave ne Tirane (TRR-314-8b) Cmimi:500 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000 pa ashensore. Me nje siperfaqe prej 125 m2 ambjenti ofron: Ne katin e pare kemi sall...

Apartament 3+1 me qera prane Ekspozites ne Tirane (TRR-314-6b) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane Gjykates se Shkalles se Pare ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 150 m2 ofron sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-314-5b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues.  Me nje siperfaqe prej 85 m2 ai ofron sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe ...

Apartament 2+1 me qera te Ministria e Jashtme ne Tirane , (TRR-314-4b) Cmimi:350 Euro

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri ne Tirane.  Me nje siperfaqe prej 115 m2 ambjenti ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gju...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane , (TRR-314-3b) Cmimi:700 Euro

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne Tirane.  Me nje siperfaqe prej 125 m2 ambjenti ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjum...

Apartament luksoz 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-314-1j) Cmimi:800 euro

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks te ri pallatesh, duke ofruar cdo fasilitet te nevojshem. Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe rehatia qe te...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-214-56b) Cmimi:1.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ne zonen e Bllokut ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 120 m2 hapesira eshte e ndare ne kete menyre: -Sallon s...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1117-8L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer rruges Artan Lenja ne Tirane (TRS-1117-9L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda Ndodhet ne katin e 2...

Cmimi:84.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1218-26L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Elbasanit , (ELS-1117-1a)
Elbasan,Albania

Apartament per shitje ne Elbasan prane shkolles Onufri. I pozicionu...

Cmimi:60.000 Euro

Kompleks blegtoral per shitje afer qytetit te Rreshenit ne Mirdite , (MRS-1117-1a)
Mirdite,Albania

Kompleks i prodhimit dhe i rritjes se derrave ne Mirdite. Ndodhet n...

Cmimi:230.000 Euro