Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-714-13j) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore, prane Parkut Kombetar te Tiranes, qendres, zones se Bllokut, etj. Pozicionohet ne katin e pare te banimit, me...

Apartament modern 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-714-12k) Cmimi:1500 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar vitet e fundit, me cilesi te larte ndertimi dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme. Pozicionohet ne katin e III-...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-11b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallati te ri. Zona eshte shume e preferuar e mbushur plot dyqane te ndryshme, me vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes. Pa...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-10b) Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ne Tirane. Pallati ka nje pozicion teper te favorshem me akses ne dy rruge kryesore te Tiranes qe jane e Kavajes dhe My...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-714-6j) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile, e ndertuar me punime cilesore. Kjo shtepi ofron siperfaqe prej 120m2 te organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi i ndare, 3 ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-714-4S) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre kateshe. Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne dy dhoma ndenje, 3 dhoma gjumi, nje dhome h...

Apartment luksoz me qera pas Tirana East Gate, TEG ne Tirana (TRR-714-3j) Cmimi:1200 Euro

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara rezidenciale ne Tirane. Ne mes te ajrit te paster te fshatit dhe larg zhurmes se qytetit. Ndertimi eshte teper cilesor dhe mod...

Apartament 1 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-714-2b) Cmimi:400 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues ne Tirane e cila ka hyrje me vete. Pallati ofron mirembajtje,  ndodhet prane rruges kryesore, me akses ...

Apartament 2 + 1 me qera te sheshi Willson ne Tirane (TRR-714-1b) Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues ne Tirane. Pallati ofron mirembajtje,  ndodhet prane rruges kryesore dhe sheshit Willson dhe me akses n...

Apartament 2+1 me qera pas Qendres Globe ne Tirane (TRR-614-40j) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje vile, me siperfaqe totale 125 m2 se bashku me ballkonin. Hapesira e brendshme eshte e shperndare ne sallon ndenje, kuzhine,...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-614-31j) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, ne nje nga zonat me te preferuara. Pozicionohet ne buze te rruges kryesore, shume prane Sheshit Wilson, dhe afer me qendren e Tiranes si dhe ...

Apartament rezidencial me qera ne zonen e Saukut, Tirane (TRR-614-28j) Cmimi:3000 euro

Papafingo me qera ne Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te reja ne te dale te qytetit. Kjo rezidence ju siguron cilesi te larte te ndertimit, siguri 24h, administrim si dhe ambjente argetimi: pishine, dhome ...

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-1117-14L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndod...

Cmimi:139.200 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane, (TRS-1117-15d)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:800 Euro

Zyre me qera prane zones se Ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1117-16L)
Tirane,Albania

Ambient zyre me qera ne ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndod...

Cmimi:300 Euro

Apartament dupleks per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-1117-17d)
Tirane,Albania

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apa...

Cmimi:160.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1117-18L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane Ndodhet ne ...

Cmimi:500 Euro