Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera te pallatet Agimi ne Tirane (TRR-614-27b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te pallatet Agimi ne Tirane. Pallati eshte ekzistues dhe ka mundesi per parkim makine prane pallatit. Ai ndodhet prane zones se bl...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-614-26b) Cmimi:900 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane optika Roma ne Tirane. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Gjithashtu ndodhet 5 minuta larg qendres s...

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tiranes (TRR-614-24b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e cila ndahet ne sallon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tual...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-614-21j) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, prane zones se Bllokut, Liqenit Artificial, dhe rrugeve qendrore te Tiranes. Pozicionohet ne katin e IV-rt te ba...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-614-20b) Cmimi:600 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri mbrapa Bar ”La Voglia” ne Tirane. Pallati ofron ashensor dhe administrim. Ai ndodhet 5 minuta larg qen...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-614-18j) Cmimi:400 euro

Apartment 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te re dhe te zhvilluar vitet e fundit. Shume prane Liqenit Artificial, Kopshtit Botanik dhe Autostrades se re Tirane-Elbasan. Apartamenti po...

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-614-13j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, ku ofrohen supermarket, dyqane, lokale, banka, vende per te pushuar, si dhe shume fasilitete te tjera. Pallati mundeson ...

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-614-11b) Cmimi:500 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 – kateshe prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Vila eshte e pajisur me pishine dhe ky apartament ka hyrje me vete. ...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-614-10b) Cmimi:600 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ne zonen e bllokut ne Tirane. Pozicioni I shtepise eshte mjaft I mire: prane shume rrugeve kryesore, parkut te Tir...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-614-8b) Cmimi:300 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks pallatesh prane liqenit ne Tirane. Ky kompleks I permbush te gjitha kriteret per te bere nje jete sa me te mire dhe te...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-614-3j) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozionohet ne nje zone shume te mire te qytetit, shume prane pikave kyce, si: rruges se Elbasanit, bulevardit Deshmoret e Kombit, Parkut te Tiranes, zones se Bllokut, ...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-614-2j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti pozionohet ne nje zone shume te mire te qytetit, shume prane pikave kyce, si: rruges se Elbasanit, bulevardit Deshmoret e Kombit, Parkut te Tiranes, zones se Bllokut, etj...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-819-28T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Nd...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-819-29L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane (TRS-819-30L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane. Ndod...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane (TRR-819-31S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Nd...

Cmimi:800 Euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-819-32T)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:300 Euro