Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-314-5b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues.  Me nje siperfaqe prej 85 m2 ai ofron sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe ...

Apartament 2+1 me qera te Ministria e Jashtme ne Tirane , (TRR-314-4b) Cmimi:350 Euro

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri ne Tirane.  Me nje siperfaqe prej 115 m2 ambjenti ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gju...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane , (TRR-314-3b) Cmimi:700 Euro

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne Tirane.  Me nje siperfaqe prej 125 m2 ambjenti ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjum...

Apartament luksoz 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-314-1j) Cmimi:800 euro

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks te ri pallatesh, duke ofruar cdo fasilitet te nevojshem. Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe rehatia qe te...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-214-56b) Cmimi:1.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ne zonen e Bllokut ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 120 m2 hapesira eshte e ndare ne kete menyre: -Sallon s...

Apartament dupleks modern me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-214-55b) Cmimi:700 Euro

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 – katesh. Me nje siperfaqe prej 140 m2 ambjenti ofron: Ne katin e pare...

Apartament 5+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-214-51E) Cmimi:430 Euro

Apartament 5+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te vjeter me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 200 m2 te shperndare ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 5 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-214-49j) Cmimi:185 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet rreth 200 m mbi Lokalin e Freskut, ne nje pallat te ri dhe cilesor. Me siperfaqe te brendshme prej 78 m2, ai ofron sallon ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane , (TRR-214-47b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile  2 – kateshe ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 80 m2 kemi sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tual...

Apartament 2 + 1 me qera te qendra Nobis ne Tirane , (TRR-214-46b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te qendra Nobis. Apartamentet qe ndodhen ne kete pallat jane nga me te kerkuarit pasi punimet dhe zona ku ndodhet eshte shu...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-214-38b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane pishinave dhe Liqenit Artificial ne Tirane. Pozicioni I shtepise eshte mjaft I pershtatshem duke qene se eshte nje n...

Apartament 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-214-36b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane Liqenit te Thate ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 130 m2 kemi sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament 1 + 1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-916-6b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:270 Euro

Vile moderne me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane (TRR-916-7b)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Pozici...

Cmimi:2500 Euro

Apartament modern me qera te qendra Nobis ne Tirane , (TRR-916-8K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:2500 Euro

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-916-11K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Ibrahim Kodra ne Tirane.  Pozi...

Cmimi:115.000 euro

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-916-12K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:2800 euro