Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera prane ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-414-14b) Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 75 m2 ai ofron sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, koridor, tuale...

Apartament 2 + 1 me qera prane Hotel Mondial ne Tirane (TRR-414-13b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 90 m2 ai ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tua...

Apartament 1+1 me qera te Shkolla e Baletit ne Tirane (TRR-414-12j) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me siperfaqe 70m2. Hapesirat jane te bollshme dhe ofrojne sallonin e ndenjes, aneksin e gatimit, dhome matrimonial e bashk...

Apartament 1 + 1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-414-11b) Cmimi:350 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues. Ky kat eshte I gjithi papafingo por me nje lartesi te madhe. Me nje siperfaqe prej 70 m2 ai ofron s...

Apartament 2 + 1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-414-10b) Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Me nje siperfaqe prej 74 m2 ai ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet. S...

Apartament 3 + 1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-414-6b) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000. Me nje siperfaqe prej 140 m2 ai ofron sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, ballkon,...

Apartament 2+1 me qera prane qendres ne Tirane (TRR-314-56L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri prane qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 99 m2 dhe hapesira eshte e ndare ne kete menyre, sallon se bashku ...

Apartament 1 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-314-55b) Cmimi:500 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te nje pallati te ri ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 70 m2 shtepia ofron sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor, tualet dhe b...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-314-53j) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e IV-rt te nje pallati te vjeter por te mirembajtur. Avantazh i kesaj prone eshte zona ku ajo gjendet. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-314-52j) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, shume prane Qendres se qytetit. Zona ploteson te gjitha kushtet, prane saj ndodhen supermarkete, dyqane, lokale si ...

Apartament 2+1 me qera ne prane Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-314-48b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri te sapondertuar ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 123 m2 shtepia ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 b...

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-314-47j) Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te kryeqytetit duke krijuar kushtet me te mira per te jetuar. Pozicionohet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri pallatesh, me siperfaqe total...

Dyqan me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-319-54T)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane rruges Albanopoli ne Tirane Ambienti  ndod...

Cmimi:200 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-319-55T)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Dyqan me qera prane rru...

Cmimi:200 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres Kristal ne Tirane (TRS-319-57L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:94.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-319-58L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:290.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-319-60S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ...

Cmimi:100.000 Euro