Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-314-45E) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje godine 4 kateshe. Siperfaqja prej 80 m2 eshte e organizuar ne nje sallon ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjum...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-44j) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera fillim te rruges Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne te nje vile, me siperfaqe 70m2. Hapesirat jane te shperndara ne sallon ndenje dhe ngrenje, aneksin e kuzhines, dhome gjumi matrimo...

Apartament 1+1 per qera atek Libri Universitar ne Tirane , (TRR-314-36a) Cmimi:900

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur duke ofruar te gjithe komoditetet e nevojshme per te jetuar, 2 ashensor, kamera sigurie 24 ore, parking nento...

Apartament 2+1 me qera afer Bllokut ne Tirane, (TRR-314-33a) Cmimi:1000

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri shume te mirembajtur dhe shume modern. Ndodhet shume afer me zonen e Bllokut, Sheshin Wilson dhe Parkun e Madh te Tiranes.Me nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Librit Universitar ne Tirane , (TRR-314-32R) Cmimi:900 Euro

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.  Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me hapesire te...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-314-31b) Cmimi:600 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne zonen e ish bllokut. Avantazhi I ketij apartamenti eshte se ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te zhvilluar t...

Apartament 2 + 1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-314-29b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane Ambasades Amerikane. Me nje siperfaqe prej 100 m2 ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-28j) Cmimi:850 euro

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 165 m2. Hapesira eshte e shperndare mjaft mire ne sallon te madh ndenje, dhome ngrenje-gatimi, korri...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRR-314-19b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 4 – kateshe. Me nje siperfaqe prej 125 m2 kemi sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ba...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-314-16j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 100m2. Hapesirat jane te bollshme dhe te organizuara mjaft mire. Ne te do te gje...

Apartament 2+1 luksoz me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-314-12j) Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 luksoz me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen dhe ne nje nga pallatet me te preferuara ne Tirane. I pozicionuar ne hyrje te Liqenit Artificial, ballkonet ju ofrojne drite dhe ajer te paster te pyllit. ...

Apartament dupleks me qera prane bllokut te ambasadave ne Tirane (TRR-314-8b) Cmimi:500 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000 pa ashensore. Me nje siperfaqe prej 125 m2 ambjenti ofron: Ne katin e pare kemi sall...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne Tirane (TRR-119-32S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tir...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-119-33L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dalip Zavalani ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne Tirane (TRS-119-34S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli ...

Cmimi:88.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-119-35L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane (TRS-119-36S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne rrugen kryesore, ...

Cmimi:84.000 Euro