Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1013-29) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera te Rrethrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne kati e III-te nje pallati te ri, me siperfaqe 92 m2. Hapesira perfshin sallonin e ndenjes + kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 banjo dhe ballko...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1013-27) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe te populluar te qytetit, duke ju siguruar te gjitha fasilitetet e nevojshme, si: supermarkete, dyqane, biznese etj....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1013-26) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, prane ajrit te paster te Parkut te Tiranes, dhe shume prane rruges kryesore, rruges se Elbasanit. Me nje si...

Apartament 1+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1013-25) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues, me siperfaq 86 m2. Shtepia eshte e bollshme dhe e organizuar mjaft mire. Hapesira eshte e shperndare ne sal...

Apartament 3+1 me qera prane Shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1013-24) Cmimi:400 euro

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit te nje pallati ekzistues. Banesa eshte rikonstruktuar dhe punuar nga e para. Perfshin nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-1013-23) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Kjo prone pozicionohet ne katin e V-te te nje pallati te ri, ne nje lagje mjaft te njohur te qytetit. Ndodhet shume prane rruges Myslym Shyri, rruges se Kavajes, qendres se Tir...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1013-22) Cmimi:450 euro

Apartament 3+1me qera prane Doganes se Tiranes. Apartamenti shtrihet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe totale 160 m2. Eshte mjaft i pershtatshem si per zyra ashtu edhe per banim.  Ne te do te gjeni sallonin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1013-19) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 112 m2. Ne te do te gjeni:  -sallonin e ndenjes + kuzhine, me te gjitha mobiljet dhe pajis...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1013-18) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Kjo prone megjithese ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te vjeter, eshte rikonstruktuar dhe ndertuar nga e para. Punimet e brendshme jane te reja dhe teper cilesore...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te Komunes se Parisit ne Tirane , (TRR-1013-17) Cmimi:400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne fillimin e kesaj rruge ne nje ndertese te re banimi, ne katin e tete. Ka nje siperfaqe te brendhsme prej 98 m2 dhe perbehet nga sallon, kuzhine, 2 dho...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1013-14) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e II-te te banimit, me siperfaqe 110 m2. Ne te ju do te gjeni sallon ndenje dhe ngrenje, ambjentin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, korridor, tual...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1013-13) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 115 m2. Ne te do te gjeni: -sallon ndenje me te githa mobiljet, TV, kondicioner etj. ...

Hapesire per dyqan me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-101-80)
Tirane,Albania

Hapesire per dyqan me qera tek rruga Mine Peza. Ka qene nje bar-kafe...

Cmimi:320 €

Vile per shitje afer residences 'Kodra e Diellit, ne Tirane ,(TRS-101-83)
Tirane,Albania

Afer Kodres se Diellit, ndodhet kjo vile e mrekullueshme. Ne nje zon...

Cmimi:400.000 €

Vile per shitje ne rrugen Dora D'Istria, afer liqenit te Tiranes, (TRS-101-84)
Tirane,Albania

Shitet vile afer liqenit artificial te Tirane, rruga Dora D’Istria. ...

Cmimi:350.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane ,(TRR-101-85)
Tirane,Albania

Apartament per shitje tek rruga Abdyl Frasheri, me siperfaqe 134 m2 ...

Cmimi:1800 €/m2

Ambjent tregtar ne shitje ose me qera ne qender te Tiranes, ne nje nga qendrat tregetare me te njohura, (TRR-101-86)
Tirane,Albania

Ambjent tregtare per shitje ose qera ne qender te Tiranes dhe ne nje...

Cmimi:1700 € for rent: 600.000 € for sale