Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-413-8) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me siperfaqe 105 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon n...

Apartament 3+1 me qera te Pazari Ri ne Tirane (TRR-413-7) Cmimi:450 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Beqir Luga tek Pazari i Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te pallatit, me siperfaqe 110 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallo...

Apartament 1+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-413-6) Cmimi:200 euro

Apartament 1+1 me qera prane Zogu te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II, me siperfaqe 80 m2. Eshte i organizuar ne dhome gjumi, sallon te bashkengjitur me kush...

Apartament dupleks me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-413-4) Cmimi:550 euro

Apartament duplex ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV dhe te V te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 130 m2. Ne katin e pare te apartamentit ...

Apartament 1+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-313-51) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, buze rruges kryesoreBanesa eshte e organizuar ne sallon ndenje, d...

Apartament 1+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-313-49) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati eksistues, me siperfaqe 71 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne sal...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri, afer Bllokut ne Tirane, (TRR-313-46) Cmimi:400

Bulevardi Bajram Curri, pranë Bllokut, jepet me qera një apartament 85 m2, 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndënje, 1 kushinë, 2 ballkone, 1 tualet. Apartamenti nd...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-313-43) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera perballe shkolles ‘Petro Nini Luarasi’ ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e IX te nje pallati te ri me siperfaqe 70m2. Banesa o...

Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto ne Tirane (TRR-313-39) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon t...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-313-33) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Apartament pozicionohet ne katin e II te nje pallati te ri, me sipërfaqe 105m2. Eshte i organizuar ne sallonte...

Apartament 2+1 me qera ne Komune te Parisit ne Tirane (TRR-313-32) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera te Komuna Parisit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e V te nje pallati te ri, me siperfaqe 105 m2. Apartamenti eshte i shperndare ne sallo...

Apartament 1+1 me qera te Stadiumi Selman Stermasi ne Tirane(TRR-313-29) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne prane shkolles 9-vjecare “Emin Duraku” ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 77 m2. Apa...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1017-22L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Oxhakut ne Tirane, (TRS-1017-23d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Belul Hutibi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:52.000 Euro

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane zones se Selites ne Tirane (TRS-1017-24L)
Tirane,Albania

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Trualli ...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1017-26L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:370 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1017-27L)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:350 Euro