Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-114-20) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 e organizuar ne sallon ndenje me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, garderobe, korridor, t...

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-114-19) Cmimi:2000 euro

Apartament luksoz 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qytetit, shume prane qendres dhe pikave kyce te Tiranes. Pozicionohet ne katin e IX dhe te fundit te nje pallati te ri, te pajisu...

Apartament 3+1 me qera ne residence Touch Of Sun ne Tirane , (TRR-114-11) Cmimi:1300 /month

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ndertuar me nje kujdes te vecante duke siguruar per te gjithe banoret sigurine, qetesine, argetimin dhe gjelberimin e duhur...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-114-9b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 4-kateshe. Apartamenti ka ndricim shume te mire ne te gjithe shtepine. Me nje sipefaqe te brendshme prej 80 m2 ofron, kuzhine sallon, 2 dho...

Apartament 2 + 1 me qera prane Optika Roma ne Tirane (TRR-114-8b) Cmimi:300 Euro / muaj

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Me nje sipefaqe te brendshme prej 90 m2 ofron, kuzhine sallon, 2 dhoma gjumi, banjo, dhe ballkon te gjate me dalje nga te dyja dhomat. Apartam...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-114-6b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Me nje sipefaqe te brendshme prej 100 m2 ofron, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, banjo, koridor dhe ballkon te mbyll...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRR-1213-61b) Cmimi:250 euro / muaj

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te mire te qytetit. Prane rrugeve kryesore si dhe fushes se futtbollit Partizani. I ndodhur ne katin e V dhe te fundit te nje pallati ekz...

Apartament modern me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1213-60) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera prane RTSH ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, duke plotesur cdo fasilitet te nevojshem. Shume prane Bulevardit Deshmoret e Kombit, Parkut te Tiranes, si dhe shume pikave kyce te qyte...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1213-57j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te banimit, me siperfaqe totale 83 m2. Pallati eshte i ri dhe siguron ashensore, administrim si dhe sigurine e nevojshme. Ne te hyre te apartamentit do...

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1213-56) Cmimi:700 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, shume prane pikave kyce te Tiranes. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati te ri me siperfaqe 125 m2. Ambjentet jane te...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane (TRR-1213-55b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, buze rruges kryesore prane kompleksit Dinamo ne Tirane. Pallati ofron ashensor, nje siguri te larte dhe vezhgim me roje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-1213-54) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te mire te qytetit. Prane rrugeve kryesore si dhe Parkut te Tiranes. I ndodhur ne katin e VIII-te te banimit, shtepia perfshin 112m2. H...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-616-51K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartament...

Cmimi:65.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRS-1016-33L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. ...

Cmimi:140.000 Euro

Vile per biznes me qera prane rruges 5 Maji ne Tirane (TRR-616-52b)
Tirane,Albania

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Qytet Studenti ne Tirane (TRR-616-53K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:500 euro

Apartament 1+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-716-1K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Aparta...

Cmimi:85.000 euro