Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera prane Albtelekomit ne Tirane (TRR-1213-51b) Cmimi:250 euro / muaj

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje vile 4 - kateshe. Siperfaqja eshte 60 metra katror dhe hapesira eshte e ndare ne kuzhine sallon te pajisur me kundrabufe, dhome gju...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1213-50b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje vile 4 - kateshe me hyrje me vete. Siperfaqja eshte 90 metra katror dhe hapesira eshte e ndare ne kuzhine sallon te pajisur me kund...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane (TRR-1213-42) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, buze rruges kryesore. Shtepia ka nje siperfaqe prej 115 m2 te shperndare mjaft mire ne sallon te madh ndenje, ambjent k...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1213-40j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Pallati pozicionohet ne mes te pyllit, ne Parkun e Tiranes, duke ofruar qetesi dhe ajer te paster. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit, me siperfaqe 120 m2. Hapesira eshte...

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane (TRR-1213-39j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e Vi-te te nje pallati te ri, teper te mirembajtur . Siperfaqja prej 85 m2 eshte e organizuar ne salon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe...

Apartament 2+1 me qera prane maternitetit te ri ne Tirane , (TRR-1213-34b) Cmimi:350

Apartament me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, i pozicionuar afer maternitetit te ri te Tiranes. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur. Apartamenti eshte rreth 100 m2 dhe ofron sallon i ba...

Apartament 2+1 me qera te Prokuroria e Pergjitheshme ne Tirane , (TRR-1213-23b) Cmimi:400

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne fillim te rruges Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme te Shqiperise. Pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siper...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane , (TRR-1213-17b) Cmimi:450

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit  perballe ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira bashkohore.Me nje siperfaqe prej 80 m2 ndahet ne  2 dhoma gjumi ku njera prej tyre ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane , (TRR-1213-1) Cmimi:350

Apartament per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje largesi te vogel me qendren e Tiranes. Ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Me nje siperfaqe prej 76 m2 ofron sallon te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1113-43) Cmimi:1200 euro

Apartament 3+1 me qera prane Albasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit, ne buze te rruges kryesore. I ndodhur ne katin e III-te te nje pallati te ri, ai ofron n...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1113-41) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e  V-te te nje pallati te ri, teper cilesor. Hapesira prej 105 m2 eshte e shperndare ne sallon te madh ndenje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 3...

Apartament papafingo me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1113-40) Cmimi:800 euro

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  VI-te dhe te fundit te nje pallati te ri, teper cilesor. Pallati sapo ka perfunduar ne punime; perfshin ashensore, siguri, administrim ...

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani afer zones se Brrylit ne Tirane (TRS-914-55d).
Tirane,Albania

Dyqan i nendheshem per shitje rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Esht...

Cmimi:400 euro/m2

Apartament 2 + 1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-914-58b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:600 Euro / m2

Vile per shitje ne nje kompleks vilash ne Lunder , Tirane , (TRS-914-57a)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne nje kompleks residencial vilash ne periferi te Ti...

Cmimi:470.000

Apartament 2 + 1 me qera prane Hotel Mondialit ne Tirane (TRR-914-59b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Frosina Plaku. Ai ndodhet ne katin ...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-914-60j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet...

Cmimi:130.000 Euro