Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-513-3k) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin VII te pallatit, me siperfaqe 137 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon ndenje...

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-513-1) Cmimi:350 €

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete ten je kompleksi pallatesh te reja dhe shume te mirembajtura. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-413-65) Cmimi:700 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku, prane Gjykates se Larte dhe Albtelecomit. Pozicionohet ne katin e 7-te nga toka te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur, survej...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-413-62) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 64 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje,...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-61) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 82 m2. Banesa eshte e organizuar n...

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-60) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, i pershtatur si dupleks. Me siperfaq...

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-413-57) Cmimi:10 euro/m2

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-413-55) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 212 m2. Banesa eshte ne forme dupleksi duke perfshir...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-54) Cmimi:1400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja 200 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje,...

Apartament 1+1 me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane , (TRR-413-47) Cmimi:300 €

Apartament me qera tek Kullat e Ish Ekspozites “Shqiperia Sot “ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71 m2, pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati me ashens...

Apartament 3+1 me qera per biznes ne Bulevardin Zhan D'Ark ne Tirane (TRR-413-46) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Siperfaqja 144 m2 eshte e orga...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane (TRR-413-45) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 120 m2. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje te ba...

Apartament ne shitje ne zonen e Bllokut, rruga Vaso Pasha ne Tirane, (TRS-912-12)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut, rruga Vaso Pasha. ...

Cmimi:220.000 €

Lokal-Restorant ne shitje tek Shkolla e Baletit ne Tirane, (TRS-912-13)
Tirane,Albania

Bar- Restorant per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe min...

Cmimi:2200 €/m2

Apartament me qera prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRR-912-14)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer shkolles Petro Nini Luarasi, ne rrugen Ymer ...

Cmimi:1100 €

Apartament 2+1 me qera tek Selvia ne Tirane , (TRR-912-15)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Selvia, vetem pak metra larg qendres se Tiran...

Cmimi:400 €

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane, (TRR-912-17)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ...

Cmimi:300 €