Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament garsoniere me qera prane Casa Italia ne Tirane (TRR-913-6) Cmimi:200 euro

Garsoniere me qera prane Spitalit Hygeja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 200 m larg nga mbikalimi i autostrades. Garsonierja pozicionohet ne katin e II-te te pallatit, me siperfaqe 40 m2. Ajo...

Apartament 3+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-913-4) Cmimi:550 euro

Apartament 3+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 130 m2. Siperfaqja eshte e organizuar ne 2 ambjente ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete d...

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-913-3) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit. Rezidenca shtrihet ne nje nga kodrat e Tiranes, plot ajer te paster dhe me te gjitha fasi...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-813-32) Cmimi:300 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko, pa vajtur te “Vizion Plus” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te banimit, te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2, te organizuar ne sallon ndenje, ambj...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane (TRR-813-28) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e I-re te nje vile, me siperfaqe 100 m2. Banesa eshte e rikonstruktuar dhe punuar ne menyre cilesore, me hyrje te vecante. Hapesira esht...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-813-27) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit. Shume prane ajrit te paster te Liqenit Artificial te Tiranes, zones se ish-Bllokut e shume vend...

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-813-24) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te pajisur me ashensor. Hapesira prej 96 m2 eshte e shperndare ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-813-22) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera mbrapa Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te populluar dhe mjaft te njohur te qytetit. Zona ofron te gjitha kushtet pe rte jetuar , si dhe eshte shume prane parkut te Ti...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-813-21) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera te ish Kinema 17-Nentori ne Tirane. Apartamenti ndodhet brenda kompleksit te pallatit, duke siguruar te gjitha kushtet e nevojshme per banim. Ai pozicionohet ne katin e III-te te banimit, me siperfaqe 114 m2....

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-813-20d) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 106 m2. Ne te do te gjeni sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 b...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mylsym Shyri ne Tirane (TRR-813-19) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te qete te qytetit, shume prane rruges Myslym Shyri, Unazes se qytetit, Gjykates se Faktit ne Tirane, etj. I pozicionuar ne kat...

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-17) Cmimi:350 euro

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhe ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 86 m2. Pallati ndodhet mes vilave, duke siguruar qetesine dhe sigurine e nevojshme per te jetuar....

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1214-40r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.Ndodhet ne ka...

Cmimi:74.000

Apartament 2+1 per shitje tek Unaza e Re ne Tirane (TRS-1214-41r)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje ne zonen e Astirit ne Tirane.Apartamenti pozici...

Cmimi:500 euro/ m2

Apartament 2 + 1 per shitje prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-715-46b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:69.300 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane , (TRS-1214-42a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti p...

Cmimi:176.000

Apartament 2+1 per shitje ngjitur me Fakultetin e Shkencave te Natyres ne Tirane , (TRS-1214-43a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me sipe...

Cmimi:160.000