Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament modern me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-513-4d) Cmimi:1600 euro

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri, ngjitur me Parkun e Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhe...

Apartament 2+1 me qera te Pallatet Agimi ne Tirane (TRR-513-5) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te vjeter pa ashensor, me siperfaqe 70 m2. Ne te do te gjeni s...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-513-3k) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin VII te pallatit, me siperfaqe 137 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon ndenje...

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-513-1) Cmimi:350

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete ten je kompleksi pallatesh te reja dhe shume te mirembajtura. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-413-65) Cmimi:700

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku, prane Gjykates se Larte dhe Albtelecomit. Pozicionohet ne katin e 7-te nga toka te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur, survej...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-413-62) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 64 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje,...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-61) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 82 m2. Banesa eshte e organizuar n...

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-60) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, i pershtatur si dupleks. Me siperfaq...

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-413-57) Cmimi:10 euro/m2

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-413-55) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 212 m2. Banesa eshte ne forme dupleksi duke perfshir...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-54) Cmimi:1400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja 200 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje,...

Apartament 1+1 me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane , (TRR-413-47) Cmimi:300

Apartament me qera tek Kullat e Ish Ekspozites “Shqiperia Sot “ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71 m2, pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati me ashens...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane (TRS-315-42m)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:56.000 Euro

Zyra me qera prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-315-44m)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ...

Cmimi:1100 Euro

Apartament modern 3+1 ne shitje prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRS-415-6m)
Tirane,Albania

Apartament dupleks 3+1 ne shitje tek Radio Televizioni Shqiptar, ne ...

Cmimi:...

Zyre me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-315-45b)
Tirane,Albania

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. N...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-315-46b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:300 Euro